Barbie Przygody księżniczki Koń + Lalka GML79

Barbie Przygody księżniczki Koń + Lalka GML79

Oszczędzasz 30%

Promocja obowiązuje do 01.02.2021
209,00 zł
299,00 zł
1 szt.
209,00 zł/1 szt.

Lalki i zabawki Barbie zainspirowane filmem „Barbie Princess Adventure Przygody Księżniczek” przeniosą młode marzycielki do odległej krainy, gdzie króluje wyobraźnia.

A wszystkie przygody najlepiej przeżywać z dobrym przyjacielem, takim jak ten konik! Koń ze światełkami i dźwiękami ma trzy melodie z filmu „Barbie Princess Adventure Przygody Księżniczek”, ponad 25 kombinacji światełek i dźwięków oraz realistyczne ruchy, takie jak trącanie pyszczkiem i ruszanie nogami, aby inspirować wyobraźnię do niekończącej się zabawy.

Naciśnij przycisk przy tiarze konia, aby zobaczyć, jak kopyta, tiara i uzda podświetlają się, gdy konik rusza się i uroczo rży.

Ciesz się magicznym pokazem świateł i patrz, jak konik tańczy do muzyki! Kolana lalki Barbie® zginają się, więc może wygodnie dosiąść konia. Posadź ją w różowym siodle, włóż stopy w strzemiona i ruszaj galopem ku przygodzie.

Lalka Barbie ma królewską stylizację z niebieską spódniczką księżniczki, błyszczącą koszulką, butami i tiarą.

Dzięki lalkom i zabawkom zainspirowanym filmem „Barbie Princess Adventure Przygody Księżniczek” dzieci mogą odgrywać przeróżne scenki z Barbie i jej przyjaciółmi. Małe marzycielki pokochają wymyślanie niezwykłych historyjek, bo kiedy dziewczynki bawią się z Barbie i jej przyjaciółmi, mogą być kim chcą!

 

  • Zainspirowany Barbie® Princess Adventure ™,  zestaw lalka Barbie® z koniem przenosi młodych marzycieli do odległej krainy, w której króluje wyobraźnia!
  • Dzięki 3 oryginalnym piosenkom, ponad 25 kombinacjom świateł i dźwięków oraz realistycznym akcjom, takim jak nuzzlowanie i podskakiwanie, ten królewski zwierzak inspiruje niekończącą się wyobraźnię
  • Dotknij diademu konia, aby zobaczyć, jak jej kopyta, diadem i uzda zapalają się, gdy trąci i rży
  • Naciśnij przycisk obok ogona konia i odchyl ją do tyłu na tylnych łapach, aby aktywować magiczny pokaz świetlny, zagraj piosenkę i zobacz, jak tańczy do melodii!
  • Lalka Barbie® jest ubrana na przygodę w niebieską spódnicę księżniczki, błyszczący top, buty i tiarę. Zegnij jej nogi i posadź ją w siodle, aby rozpocząć opowiadanie historii!
  • Dzięki tak wielu zabawnym funkcjom lalka Barbie® i jej koń Prance & Shimmer ™ to wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, szczególnie tych, które kochają zwierzęta i księżniczki.
  • Uwielbiają wymyślać własne królewskie przygody, ponieważ kiedy dziewczyna bawi się Barbie®, wyobraża sobie wszystko, czym może się stać!