Barbie Auto Furgonetka Foodtruck GMW07

Barbie Auto Furgonetka Foodtruck GMW07

Oszczędzasz 32%

Promocja obowiązuje do 01.02.2021
189,00 zł
279,00 zł
1 szt.
189,00 zł/1 szt.

apraszamy na lunch! Czas na wyśmienitą zabawę z Foodtruckiem Barbie®. Jeśli uwielbiasz przygotowywanie pysznych posiłków i obsługę klientów, możesz zostać właścicielem własnego foodtrucka.

Pojazd ma ponad 45 cm długości i jest ozdobiony kolorowymi grafikami związanymi z jedzeniem. Otwórz go, aby odsłonić miejsca do przygotowywania i podawania jedzenia: kuchenkę z grillem, stanowisko z koktajlami, ladę i szafki.

W zestawie jest również ponad 30 akcesoriów tematycznych, w tym stojąca tablica z menu, przybory kuchenne, tacki, kubki, frytkownica, blender do koktajli, produkty „spożywcze”, krzesełko dla klienta i więcej.

Niektóre z akcesoriów mają zaczepy, aby lalka (sprzedawana oddzielnie) mogła je trzymać w dłoni – dzięki temu zabawa jest bardziej realistyczna.

Co tak smakowicie pachnie? Barbie® może „przygotowywać” wyborne przysmaki, takie jak „sałatka”, „burger”, „frytki” i nie tylko!

Kiedy klient wybierze, na co ma ochotę, Barbie® „podliczy” cenę na kasie.

W zestawie jest otwierana furgonetka z „jedzeniem” i ponad 30 akcesoriów do opowiadania własnych wyśmienitych historyjek.

Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Zestaw nie zawiera lalki.