Artykuły piśmiennicze

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Artykuły piśmiennicze dla dzieci

PARKER Długopis Vector Czarny

PARKER Długopis Vector Czarny PARKER Długopis Vector Czarny

Normalna cena: 63,00 zł

Special Price 48,77 zł

PARKER Długopis IM, Srebrny

PARKER Długopis IM, Srebrny PARKER Długopis IM, Srebrny

Normalna cena: 115,00 zł

Special Price 87,77 zł

Artykuły piśmiennicze dla dzieci do szkoły

Przybory piśmiennicze stanowią niezbędne wyposażenie każdego szkolnego piórnika oraz biurowego organizera. Ołówki, pióra i długopisy to najbardziej popularne artykuły do pisania, umożliwiające sporządzanie notatek i podpisywanie dokumentów. Różnią się od siebie grubością i kolorem linii pisania, a także wyglądem obudowy, jednak wszystkie dostępne w sklepie Carrefour wzory mają kilka cech wspólnych. Są ergonomiczne i wykonane z materiałów wysokiej jakości.

Artykuły piśmiennicze stworzone z myślą o uczniach

Dobrze przygotowany uczeń zawsze ma pod ręką długopis i ołówek. Nic więc dziwnego, że znaczna część produktów, które ma w swoim asortymencie sklep Carrefour dedykowana jest dzieciom i młodzieży szkolnej. Ich design przyciąga uwagę żywą kolorystyką oraz ciekawym kształtem. Artykuły piśmiennicze dla małych dzieci nierzadko mają postać zabawnych zwierzaków lub opatrzone są podobizną bajkowego superbohatera. Starsi uczniowie mogą wybierać w oryginalnych wzorach, które umilą chwile spędzone przy nauce. Na szczególną uwagę zasługują wymazywalne artykuły piśmiennicze. Koniec z nieestetycznymi przekreśleniami. Podczas pisania piórem każdą pomyłkę można naprawić, dzięki specjalnemu wymazywaczowi. Leworęczni uczniowie mogą z kolei nabyć przeznaczone dla nich artykuły do pisania, wyprofilowane w taki sposób, by umożliwić pewny chwyt i zagwarantować wygodę w trakcie notowania.

Artykuły biurowe – eleganckie i niezawodne

Przeznaczone do użytku biurowego artykuły znacząco różnią się wyglądem od tych o zastosowaniu szkolnym. Dostępne w stonowanych kolorach, posiadają ponadczasowy, elegancki wygląd. Materiały biurowe to pewnego rodzaju wizytówka firmy. Warto więc zadbać o to, by miały reprezentatywną formę i ponadczasowy design. Artykuły piśmiennicze posiadają wkłady o rozmaitych barwach. Do najbardziej popularnych należą te wypełnione czarnym i niebieskim tuszem, jednak nie brakuje także modeli, piszących na czerwono lub zielono. Ważne, by akcesoria biurowe były niezawodne i ergonomiczne. Długopisy z gumowym uchwytem poprawią komfort pisania, a szybkoschnące tusze zapobiegną rozmazywaniu liter. Wybierając długopis czy pióro, należy zwrócić też uwagę na solidność konstrukcji oraz odporność na uszkodzenia. Odpowiednio dobrane, wysokiej jakości artykuły biurowe mogą uprzyjemnić pracę i uczynić ją łatwiejszą. Wybór właściwego przyboru do pisania to również większa efektywność. Ostatecznie, chętniej sięgamy po łatwe w użytkowaniu akcesoria, których wygląd odzwierciedla nasze upodobania.