Notesy

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Notatniki i notesy szkolne

Notatniki i notesy szkole na każdą kieszeń

Tematy prac domowych, terminy zbliżających się klasówek lub listę rzeczy, które należy przynieść na kolejne zajęcia można zapisać w poręcznym notatniku. Może on służyć także jako brudnopis, przeznaczony do zapisywania luźnych skojarzeń i szkiców zdań, przenoszonych potem do zeszytu. Notesy szkolne nie stanowią niezbędnego elementu wyposażenia ucznia, jednak często okazują się przydatne. Sklep Carrefour to miejsce, w którym znajdziemy mnóstwo wyjątkowych notatników, przeznaczonych zarówno dla małych, jak i nieco starszych dzieci.

Notesy do szkoły – akcesoria niewielkich rozmiarów

Wypełnione ciężkimi podręcznikami i zeszytami plecaki naszych pociech nie potrzebują dodatkowego obciążenia. Dlatego też notatniki szkolne w większości są lekkie i nieduże. Mniejszy niż w przypadku zeszytów format podnosi także funkcjonalność notesu, który można mieć zawsze pod ręką. Z łatwością zmieści się w szkolnym piórniku. Wystarczy kilka ruchów, by sięgnąć po niego i zapisać istotne informacje. Notatniki szkolne dostępne są w wygodnym formacie A7. Taka wielkość zwykle wystarczy małemu dziecku, które dopiero zaczyna uczęszczać do szkoły. Starsi uczniowie mogą potrzebować większego notatnika, ponieważ ich zapiski często są bardziej obszerne. Sklep Carrefour, poza wzorami stworzonymi z myślą o najmłodszych, oferuje także  notesy do szkoły w formacie A6, które niewątpliwie spełnią oczekiwania większych dzieci.

Notesy szkolne – jak można je wykorzystać?

Zastosowanie praktycznych notesików jest niezwykle szerokie. W przypadku małych dzieci, mogą one służyć do ćwiczenia pisma i stawiania pierwszych, niepewnych liter, zanim te nabiorą formy, odpowiedniej do umieszczenia w zeszycie. Notatniki dla dzieci to także doskonałe miejsce na zapisanie użytego przez nauczyciela, nieznanego słowa, by je utrwalić w pamięci lub sprawdzić ponownie jego znaczenie w domu, wraz z rodzicami. Od czasu do czasu, zajęcia lekcyjne wymagają specjalnego przygotowania. Są to m.in. lekcje plastyki, na które nierzadko trzeba przynosić dodatkowe akcesoria, takie jak kolorowe wycinanki czy bibuła. Notesy do szkoły sprawią, że dziecko zawsze będzie dobrze przygotowane. Wystarczy zapisać listę potrzebnych rzeczy, by o niczym nie zapomnieć. Starsze dzieci mogą stosować notatniki szkolne, jako poręczne zeszyty do słówek, wykorzystywane podczas nauki języka obcego. Można też w nich notować przydatne wzory matematyczne, a podczas lekcji języka polskiego, pisownię sprawiających uczniowi problemy wyrażeń , by móc je zapamiętać. To, jak zostaną wykorzystane notesy do szkoły zależy przede wszystkim od potrzeb i inwencji ucznia, który z pewnością będzie wiedzieć, jak zrobić z nich użytek.

Notesy dla dzieci – wzory dla dziewczynek

Podobnie jak inne przeznaczone dla dzieci przybory szkolne, tak i notesy przyciągają wzrok atrakcyjnymi nadrukami i bogactwem kolorów. Najmłodsze uczennice, w bogatej ofercie sklepu znajdą zachwycające wzory, z wizerunkami ulubionych bohaterów z bajek, takich jak sympatyczna Księżniczka Zosia lub siostry z Krainy Lodu. Notesy szkolne z rozkosznymi kociakami i uroczymi psiakami z pewnością wzbudzą zainteresowanie małych miłośniczek zwierząt. Starsze dziewczynki pokochają wzory z błyszczącymi elementami i motywami, zaczerpniętymi z popkultury. Notesy do szkoły dla uczennic dostępne są w wyjątkowych zestawieniach kolorystycznych, pełnych żywych barw, a także przyjemnych dla oka pasteli.

Notatniki szkolne dla chłopców

Chłopcy z reguły wybierają wzory o ciemniejszej, bardziej stonowanej kolorystyce. Dominuje tutaj granat, szarość i czerń, ale nie brakuje również intensywnych, pobudzających barw. Notesy dla dzieci małych często ozdobione są bajkowymi motywami. Na ich okładkach możemy znaleźć popularne wśród chłopców postacie, takie jak Zygzak McQueen czy Strażak Sam. Z notatników przeznaczonych dla starszych dzieci spoglądają na nas superbohaterowie. Dużym zainteresowaniem cieszą się również notesy szkolne z szybkimi samochodami, motorami, rakietami kosmicznymi oraz robotami. W ofercie sklepu dostępne są zarówno wzory bez zadruku, o gładkich kartkach, jak i w kratkę lub w linie.