Bloki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Bloki rysunkowe

Jaki blok rysunkowy kupić?

Szkoła tuż, tuż. Warto więc zacząć zaopatrywać się w niezbędne w każdej placówce przybory i materiały. Niezbędnym wyposażeniem każdego dziecka do szkoły i przedszkola są bloki rysunkowe. Ale nie tylko. Bloki rysunkowe to również doskonały pomysł na aktywność i zabawę. Bloki rysunkowe zachęcają do twórczości i kreatywności. Są wspaniałą pomocą do nauki pisania. Blok rysunkowy nadaje się również doskonale do zabawy w wycinanki. Kolorowe okładki bloków rysunkowych dla dzieci, zachęcają do częstego sięgania po nie i twórczej zabawy. W sklepie internetowym Carrefour znajdziecie bogaty wybór wysokiej jakości bloków rysunkowych dla dzieci w każdym wieku. Jesteśmy przekonani, że rysowanie, malowanie czy wycinanki z blokami z naszego sklepu sprawdzą się podczas nauki w przedszkolu i szkole oraz szybko staną się jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu dla Waszych pociech.

Starsze dzieci z pewnością zachwycą się jakością bloków technicznych z twardymi kartami odpornymi na zaginanie. Wybierając bloki techniczne o gramaturze co najmniej 160 g/m2 możemy mieć pewność, że otrzymamy sztywne karty doskonale nadające się do wycinania nawet skomplikowanych elementów. Do malowania natomiast warto zaopatrzyć się w bloki o gramaturze wynoszącej co najmniej 250 g/m2. Takie karty gwarantują odpowiednią grubość i twardość, dzięki czemu nie rozmiękają i dobrze utrzymują farby.

Bloki techniczne i biurowe w najlepszych cenach

Dla poważniejszych zastosowań przeznaczone są bloki biurowe. Sklep Carrefour nie zapomina o profesjonalnym wykorzystywaniu bloków i przygotował ofertę obejmującą bloki biurowe klejone oraz bloki z kartami perforowanymi. Dzięki temu każdy może wybrać odpowiedni rodzaj bloku biurowego dla siebie. Niezależnie od potrzeb, bloki papierowe, zarówno rysunkowe, techniczne, jak i do malowania, powinny charakteryzować się doskonałą jakością. Blok rysunkowy musi być odporny na ścieranie gumką i dobrze przyjmować kolory, zarówno farbki, jak i kredki. Najwyższej jakości bloki dla młodszych i starszych dzieci, a także przeznaczone do profesjonalnego wykorzystywania znajdziecie w najlepszych cenach na stronach sklepu internetowego Carrefour. Serdecznie zapraszamy.