Urządzenia medyczne

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Urządzenia i akcesoria medyczne dla dzieci

Jak wybrać urządzenie medyczne dla dzieci?

W naszej ofercie znajdą Państwo ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z pilotem. Jest to ceramiczny filtr, który wytwarza parę wzbogaconą minerałami tlenkowymi oraz nano-tlenkami. W odróżnieniu od tradycyjnych nawilżaczy parowych nie produkuje pary, która może stanowić zagrożenie ze względu na wysoką temperaturę. Urządzenie można dostosować do działania i zaprogramować tak, aby wyłączał się podczas czasu nieużytkowania. Na wyświetlaczu pojawiają się informacje o trybie pracy, a wbudowany higrometr ułatwia kontrolę poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Do zestawu dołączone są również olejki zapasowe, po zastosowaniu których wydzielają się aromaty o właściwościach relaksacyjnych.

Odświeżacze najlepszej jakości

Polecamy również ultradźwiękowy nawilżacz powietrza o dużej intensywności oraz pojemności wydmuchu. Zmienia czystą wodę w parę, używając fal ultradźwiękowych, nie wymaga dodatkowych składników chemicznych i grzałki elektrycznej. W czasie procesu wytwarza dużo anionów, czyli jonów ujemnych, które są pomocne przy wytrącaniu pyłków, kurzu i zanieczyszczeń powietrza, jakie mogą gromadzić się w pomieszczeniu. Mechanizm nie wytwarza ciepła, jest bezpieczny w użytkowaniu.

Idealne do pomieszczeń

W naszej ofercie znajdą Państwo świetne nawilżacze powietrza, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Jeśli nasza skóra jest sucha, czujemy nieprzyjemne uczucie pieczenia, warto zainwestować w profesjonalny nawilżacz powietrza. Czuli Państwo katar przed zaśnięciem albo suche powietrze? To zdecydowanie argumenty przemawiające za zainstalowaniem nawilżaczem powietrza. Nawilżacz jest niezwykle cichy, dzięki nie czemu nie przeszkadza również w nocy. Nawilżacz wykorzystuje cząsteczki wody, dzięki czemu wytwarza przyjemną mgiełkę, a obrotowa pokrywa ułatwia kierowanie pary w dowolnym kierunku, bez konieczności obracania całego urządzenia.

Nawilżacze – doskonałe wyposażenie wnętrza

W ofercie sklepu Carrefour znajdą Państwo świetnie nawilżacze powietrza, które sprawdzą się w każdej sypialni czy mieszkaniu. Efekt mgiełki znacznie nawilży przestrzeń, poprawiając uczucie komfortu. Wśród naszych produktów znajdą Państwo najlepsze nawilżacze idealnie nadające się do codziennego użytku, zarówno w sypialni, jak i w pokoju dziecięcym czy gościnnym. Dzięki zastosowanym mechanizmom nie musimy obawiać się o oparzenia – mgła jest wystarczająco chłodna, a napełnienie zbiornika wodą wystarczająco proste. Proponujemy nasze nawilżacze powietrza, idealne do każdego pomieszczenia, zarówno pokoju dziecinnego, jak i sypialni. Wysokiej jakości urządzenia z oferty Carrefour zapewnią większą wygodę oraz uczucie komfortu na co dzień.