Leżaczki i huśtawki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Leżaczki, bujaczki i huśtawki dla dzieci i niemowląt

Jaki leżaczek dla dziecka wybrać?

Dzieci uwielbiają się huśtać, lekkie bujanie ułatwia zasypianie, ale jest także świetną rozrywką dla malucha. W ofercie sklepu Carrefour znajdą Państwa bujaki dla najmłodszych. Taki leżaczek może posłużyć jako siedzisko (gdy jest zablokowany), z kolei funkcje wibracji będą świetną zabawą dla Państwa pociech. System wibracji sprawi, że dziecko szybciej zaśnie, a my nie musimy używać siły, aby go bujać. Konstrukcja zawiera pasy bezpieczeństwa oraz pałąk z zabawkami, które przykują uwagę malucha. W ten sposób może on samodzielnie bawić się, odciążając tym samym rodziców. Ci z kolei nie muszą martwić się o to, że dziecku stanie się krzywda. Leżaki-bujaki można dostosować do wagi oraz wysokości każdego niemowlęcia.

Składane bujaki dla najmłodszych

Składane dziecięce huśtawki sprawią wiele radości każdemu maluchowi, szczególnie gdy zabawie towarzyszy przyjemna melodia. Relaksująca muzyka i zwisające zabawki to dodatkowa atrakcja, a możliwość regulacji intensywności bujania pozwala przystosować je do potrzeb dziecka. Pasek chroni dziecko przed zsunięciem się z huśtawki, a wygodna podkładka gwarantuje komfort i zapobiega uciskowi. Materiał, którym przyobleczony jest bujak można z łatwością zdejmować i prać.

Dla starszych dzieci

Dla nieco starszych dzieci polecamy kolorową huśtawkę modułową, którą można zainstalować do pałąka. Zarówno plastik, jak i sznur są solidne i gwarantują bezpieczeństwo Państwa malucha. Maksymalna waga, jaką utrzyma konstrukcja to aż 60 kilogramów – dzięki temu zabawka może służyć młodszym, jak i większym dzieciom. Zabawka może służyć zarówno w mieszkaniu, jak i poza nim. Ogrodowy bujak sprawi wiele radości każdemu maluchowi. Huśtawka posiada trzy tryby regulacji, pozwalające dobrać odpowiednie parametry pod wagę użytkownika. Polecamy również drewniane konstrukcje składające się z belek – zapewniają bezpieczeństwo, a sama huśtawka gwarantuje niezapomnianą rozrywkę na co dzień. Szczebelki zabezpieczające pozwalają uniknąć upadkowi i zsunięcia się z siedziska.