Krzesełka do karmienia

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Krzesełka do karmienia dla dzieci i niemowlaków

Jakie krzesełko do karmienia wybrać?

W ofercie sklepu Carrefour znajdą Państwo funkcjonalne krzesełka dla dziecka, przeznaczone do karmienia. To wygodne siedziska gwarantujące bezpieczeństwo Państwa malucha. Dzięki grubemu wyściełaniu mebel jest wygodny i wysoce praktyczny. Idealnie sprawdza się podczas karmienia w domu, jak i poza nim. Proponujemy produkt marki VidaXL, specjalizującej się w artykułach dla dzieci. Krzesełko posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa pozwalające utrzymać Państwa pociechę w jednej pozycji, idealnej do karmienia. Zaletą takiego siedziska jest fakt, że można posadzić swojego malucha przy stole razem z rodzicami. Dodatkowy kosz pod krzesełkiem przydaje się na trzymanie niezbędnych akcesoriów takich jak śliniaczek czy sztućce. Konstrukcja jest kompaktowa, dzięki czemu nie zajmuje wiele przestrzeni w chwili, gdy nie jest w użyciu.

Wspólne posiłki – przyjemność dla każdego

Wśród naszych krzesełek znajdą Państwo także drewniane – idealne dla dzieci od 6 miesiąca życia do 10 roku życia. Konstrukcja jest ruchoma, co pozwala regulować wysokość w zależności od wieku dziecka. Wmontowane pasy bezpieczeństwa, szelki i belka zabezpieczająca gwarantują, że Państwa dziecko będzie w stałej pozycji dogodnej dla karmienia oraz nie będzie narażone na niebezpieczeństwo, np. w postaci upadku. Dla starszych proponujemy zdemontować belkę – krzesło posłuży wiele lat, będzie idealne również dla kilkulatków, które na wybranym siedzisku mogą siedzieć przy stole razem z rodzicami.

Krzesełka dla dzieci z oferty Carrefour

Dla starszych dzieci polecamy również podstawki na krzesło – pozwolą zachować odpowiednią wysokość przy stole. To idealne rozwiązanie dla kilkulatków, które nie sięgają blatu. Fotelik podwyższający posiada uchwyty przytrzymujące, które umożliwiają przytwierdzenie do krzesła – w ten sposób zagwarantujemy bezpieczeństwo swojemu maluchowi. Proponujemy również krzesełka montowane bezpośrednio do stołu – to ultrakompaktowe siedzisko dla dzieci, które pozwala na wspólne spożywanie posiłku również poza domem. Nie zajmuje wiele miejsca, zawsze można wrzucić je do bagażnika i w dowolnym momencie cieszyć się rodzinnym obiadem. Bezpieczne mocowanie to przede wszystkim dwie śruby zaciskowe, które pasują do większości blatów. Wzmocnione, miękkie siedzisko gwarantuje odpowiednią wygodę podczas spożywania posiłku.