Chodziki

Dziecko

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Pchacze, jeździki i chodziki dla dzieci

Jaki chodzik dla dziecka wybrać?

Pierwsze kroki dziecka cieszą najbardziej. Jednak gdy uczy się chodzi, narażone jest na wiele upadków i niebezpieczeństw. Z pomocą mogą przyjść chodziki – pozwalają odkrywać świat i uczyć się chodzić przy zachowaniu pełnej ostrożności. W naszej ofercie znajdą Państwo rewelacyjne chodziki interaktywne z regulowaną wysokością – łatwo dostosować ją do wzrostu swojego malucha. Podczas gdy dziecko będzie stawiało pierwsze kroki, może bawić się grającym, interaktywnym blatem.

Chodziki – idealne do nauki chodzenia

W sklepie Carrefour znajdą Państwo funkcjonalne chodziki dla swojej pociechy. Posiadają antypoślizgowe nakładki na bocznych częściach podstawy oraz reduktor prędkości, zapewniający większe bezpieczeństwo. Spośród naszych produktów oferujemy chodzik Fisher Price, który pomoże w nauce chodzenia, ale również pierwszych słów – interaktywny dodatek to świetne rozwiązanie, które pozwoli uatrakcyjnić zabawę. Wygodny uchwyt oraz solidna podstawa na czterech kółkach dodają pewności podczas pierwszych samodzielnych spacerów zarówno po domu, jak i poza nim.

Jeździki dla aktywnych maluchów

Świetnie sprawdzają się również wielofunkcyjne pchacze – zabawka towarzysząca stawianiu pierwszych samodzielnych kroków. To solidny punkt podparcia dla Państwa dziecka, a grająca melodyjka znacznie umili rozrywkę i naukę chodzenia. Melodyjka gra tylko wówczas, gdy Państwa maluch będzie w ruchu, co będzie motywowało go do dalszego stawiania kroków. Polecamy także jeździdło Chicco rozwijające zdolności motoryczne, sprawność ruchową, koordynację wzrokowo-ruchową i słuchowo-ruchową. Zabawka posiada barierkę ochronną i pasy bezpieczeństwa.

Interaktywne zabawki-chodziki

Dla rozwijających się maluchów świetnie spisują się rowerki napędzane nogami. Dziecko może przemieszczać się, ćwicząc jednocześnie pierwsze kroki. Spośród wielu chodzików z pewnością znajdą Państwo taki, który będzie odpowiedni dla malucha. W zależności od jego etapu rozwoju, oferujemy pchacze, chodziki czy rowerki. W tym także pchacz-odkurzacz z wyrzutnią piłek, będący świetną zabawką dla każdego dziecka.

Oferta na chodziki

Wśród chodzików i jeździków znajdą Państwo samochodziki, samochód policyjny, zwierzątka czy klasyczne chodziki. Jest to świetne rozwiązanie dla dzieci, które uczą się stawiać pierwsze kroki. Warto wspomóc swojego malca, decydując się na jeździki. Nauka będzie dla niego przyjemniejsza i bardziej efektywna, ponieważ solidne oparcie, jakie zapewnia chodzik, zabezpieczy przed upadkiem.