9ba980ee-e6ee-4b37-b4b8-e7e5554599d1
Wróć do listy

Duża Hulajnoga Dla Dzieci Dorosłych Składana Koła 6358

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Duża Hulajnoga Dla Dzieci Dorosłych Składana Koła 6358

Produkt niedostępny online

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • GUMOWE KOŁA – duże, gumowe koła pozwalają na dynamiczną jazdę oraz częściowe amortyzowanie nierówności.
  • SKŁADANA NÓŻKA – umożliwia postawienie hulajnogi w pozycji stojącej, co chroni ją przed uszkodzeniem i sprawia, że jest szybko gotowa do użycia.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 85/33,5/93,5cm; waga 3,3kg, średnica koła 20cm.
  • REGULACJA KIEROWNICY – szybkie dostosowanie wysokości kierownicy do wzrostu oraz indywidualnych potrzeb użytkownika.
  • PROSTY MONTAŻ I SKŁADANIE – wystarczy wyciągnąć hulajnogę z pudełka, dołączyć rączki i rozłożyć za pomocą jednej dźwigni, aby od razu była gotowa do jazdy.

O produkcie

HULAJNOGA GUMOWE KOŁA – duże, gumowe koła pozwalają na dynamiczną jazdę oraz częściowe amortyzowanie nierówności. SKŁADANA NÓŻKA – umożliwia postawienie hulajnogi w pozycji stojącej, co chroni ją przed uszkodzeniem i sprawia, że jest szybko gotowa do użycia. SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 85/33,5/93,5cm; waga 3,3kg, średnica koła 20cm. REGULACJA KIEROWNICY – szybkie dostosowanie wysokości kierownicy do wzrostu oraz indywidualnych potrzeb użytkownika. PROSTY MONTAŻ I SKŁADANIE – wystarczy wyciągnąć hulajnogę z pudełka, dołączyć rączki i rozłożyć za pomocą jednej dźwigni, aby od razu była gotowa do jazdy. SPECYFIKACJA wiek: od 5 lat obciążenie maksymalne: 110kg wymiary (dł/szer/wys): 85/33,5/93,5cm waga: 3,3kg waga z opakowaniem: 4kg modelka 1: wiek 10 lat; wzrost 150cm modelka 2: wiek 23 lata; wzrost 168cm 4 POZIOMY WYSOKOŚCI 80cm 85cm 89,5cm 93,5cm Hulajnoga to nie tylko pojazd służący do zabawy, ale także coraz bardziej popularny, ekologiczny środek transportu. Składana hulajnoga może być stosowana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych . Duża średnica kół sprawia, że łatwo się nią jeździ, a dodatkowo szybko rozwija znaczną prędkość . Koła wykonane są ze stosunkowo miękkiego tworzywa sztucznego osadzonego na plastikowej feldze. Dzięki temu gwarantują dobrą przyczepność i amortyzują drobne nierówności znajdujące się na drodze. Hulajnoga posiada także nóżkę, która umożliwia pozostawienie jej w pozycji stojącej . Nie tylko ułatwia to korzystanie z niej, ale sprawia również, że pojazd jest mniej podatny na różnego rodzaju uszkodzenia , które mogą powstać, kiedy leży na ziemi bądź opiera się o ściany czy inne przedmioty. Regulowana kierownica hulajnogi gwarantuje dostosowanie jej do wysokości użytkownika. Podwójna blokada kierownicy zabezpiecza ją przed niekontrolowanym rozluźnieniem nawet podczas szybkiej jazdy po nierównościach. Metalowe zatrzaski pozwalają na regulację wysokości na czterech poziomach , a szybkozamykacz stabilnie mocuje kierownicę w wybranej pozycji . Błotnik nad tylnym kołem służy także jako hamulec . Szeroka platforma główna zapewnia zajęcie bezpiecznej i komfortowej pozycji. Wpływa to na łatwość jazdy na hulajnodze, a także podnosi efektywność rozpędzania się poprzez odpychanie , które może być bardziej dynamiczne, jeżeli druga noga ma stabilne oparcie . Hulajnoga jest bardzo łatwa w montażu . Wystarczy wyciągnąć ją z pudełka, włożyć rączki do kierownicy, rozłożyć całą konstrukcję za pomocą jednej dźwigni i można od razu zacząć jeździć. SKŁADANA NÓŻKA WYCIĄGANE RĄCZKI Z FUNKCJĄ BLOKADY DUŻE, GUMOWE KOŁA HAMULEC Kod produktu: 6358
Marka
ISO TRADE

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię