Oleofarm Suplement diety skrzypolen 28 g (60 sztuk)

Oleofarm Suplement diety skrzypolen 28 g (60 sztuk)
14
59
 
48 szt.
0,30 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Oleofarm

Skrzypolen to suplement diety, którego składniki wspomagają zachowanie zdrowego wyglądu skóry, włosów i paznokci¹. Produkt ten to połączenie m.in. roślinnego ekstraktu ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) i mielonych nasion lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum). Dodatkowo w składzie zawiera biotynę i cynk, a także zaliczające się do grupy aminokwasów siarkowych: taurynę i L-metioninę.

Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz metabolizmu energetycznego.

Skrzyp polny wspiera procesy remineralizacji w organiźmie.

Zawarta w preparacie tauryna i L-metionina należą do grupy aminokwasów siarkowych. Aminokwasy siarkowe są niezbędne do powstawania prawidłowej struktury keratyny, która jest białkiem naturalnie występującym w skórze, włosach, rzęsach i paznokciach.

¹Cynk pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie, a dodatkowo pomaga w prawidłowej syntezie DNA i białka oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu węglowodanów, kwasów tłuszczowych i witaminy A.

  • z biotyną
  • włosy¹, rzęsy¹, skóra¹, paznokcie¹
  • 80 % badanych użytkowniczek deklaruje ponowny zakup²
  • ¹Cynk pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie, a dodatkowo pomaga w prawidłowej syntezie DNA i białka oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu węglowodanów, kwasów tłuszczowych i witaminy A
  • ²Źródło: Na podstawie „Badanie satysfakcji konsumenckiej z suplementu diety Skrzypolen z biotyną firmy Oleofarm" przeprowadzonych przez firmę Profit Holding, styczeń 2019

Suplement diety.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu