Dermokosmetyki do twarzy

Wszystkie produkty w Dermokosmetyki do twarzy: znaleziono 5 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

34
19
 

0,15 l

227,93 zł/1 l

34
19
 

0,15 l

227,93 zł/1 l

34
19
 

0,15 l

227,93 zł/1 l

8
00
 
8,00 zł najniższa cena

1 szt.

21
79
 

2 szt.

10,90 zł/1 szt.

z 1

Najlepsze dermokosmetyki

Nazwa dermokosmetyki to połączenie pojęć kosmetyki i farmaceutyki. Nie są to zwykłe kremy – różnią się od nich składem, a także właściwościami hipoalergicznymi. Nie zawierają barwników czy też środków zapachowych, a celem ich stosowania jest poradzenie sobie z konkretnym problemem. Z bogatym asortymentem takich artykułów możemy się zapoznać w kategorii „Dermokosmetyki/pielęgnacja” na carrefour.pl.

Czym są dermokosmetyki?

Dermokosmetyki to produkty, które nie zawierają konserwantów, natomiast są bogate w substancje mineralne, często zawierają witaminy z grupy B, składniki pochodzenia roślinnego i więcej – w stosunku do standardowych kosmetyków – składników bioaktywnych. Mają zastosowanie w przypadku przeróżnych problemów skórnych, wykorzystuje się je do poprawy stanu cery, a także w razie przeróżnych schorzeń skóry. Nie jest jednak tak, że z tych produktów należy korzystać wyłącznie w razie problemów – jak najbardziej można je stosować również do zdrowej cery. Mogą pobudzać skórę do regeneracji, opóźnić proces jej starzenia się, pomagają osobom zmagającym się z łuszczycą oraz wspomagają gojenie się skóry.

Jak wybrać dermokosmetyki?

Zanim zdecydujemy się na dany produkt, powinniśmy się najpierw zastanowić, jakie mamy oczekiwania, jaki jest stan naszej skóry. Kolejna kwestia to rodzaj cery – inne są potrzebne do tłustej, mieszanej, suchej, trądzikowej, naczynkowej. Wśród dermokosmetyków znajdziemy takie, które wspomagają oczyszczanie. Dostępne są kremy, peelingi, serum, maseczki i nie tylko. Jeśli mamy wątpliwości co do naszej cery oraz niezbędnych dla niej dermokosmetyków, warto skonsultować się ze specjalistą.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu