Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w żelu 750 ml

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w żelu 750 ml
Promocja obowiązuje do 02.12.2023
29   
99
27
99
 
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99 zł
0,75 l
37,32 zł/1 l

Vanish

Vanish Oxi Action White odplamiacz do białych tkanin w żelu 750ml

NOWY WIELOFUNKCYJNY ŻEL VANISH OXI ACTION bez dodatku chloru wzmacnia efekty prania i pomaga przedłużać życie białych ubrań
Czy wiesz jak dbać o białe ubrania, aby zachowały swoją biel jak najdłużej? Oczywiście warto inwestować w ponadczasowe klasyki oraz dobrej jakości tkaniny, ale to nie wszystko. Ubrania wymagają odpowiedniej pielęgnacji, która zapewni idealną biel nawet po 50 praniach, usunie plamy oraz zwalczy brzydkie zapachy i tym samym przedłuży długość życia ubrań. Dokładnie tak działa nowa skoncentrowana formuła żelu Vanish, dzięki któremu Twoje ubrania będą służyć Ci 2x dłużej*! Wystarczy dodać jedną miarkę Vanisha do każdego prania!

Zalety produktu:
• nowa, skoncentrowana formuła w żelu
• podwaja długość życia białych ubrań*
• usuwa plamy nawet w 30 stopniach
• idealna biel nawet po 50 praniach
• zwalcza brzydkie zapachy
• zapewnia higieniczną czystość
• bez chloru
• bezpieczny do użycia na białych i jasnych tkaninach**

*Wzmocnione zachowanie bieli przy użyciu Vanish jako dodatku do cyklu prania w porównaniu do prania bez użycia Vanish. Testowane na bawełnie i bawełnie z poliestrem.
**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna.

Idealna biel nawet po 50 praniach
Nie obawiaj się już o ulubione ubrania. Nowy skoncentrowany żel Vanish Oxi Action pomaga przedłużać życie białych ubrań. Żel Vanish używany jako dodatek do prania pomaga przedłużać życie twoich ubrań poprzez skuteczną walkę z plamami i ochronę bieli nawet po 50 praniach.

Zwalcza brzydkie zapachy
Zero plam i brzydkich zapachów już po pierwszym praniu - za każdym razem! Zastosuj najskuteczniejszy odplamiacz i pozbądź się ich bez trudu. Zapewnia higieniczną czystość. Dodawaj Vanish do każdego prania!

Usuwa plamy nawet w 30°C
Działa niezawodnie również w niższych temperaturach i krótszych cyklach prania. Nowa formuła bezchlorowego żelu Vanish wzmacnia efekty prania i pomaga przedłużać życie Twoich ubrań! Wystarczy jedna miarka.


Skuteczny na wielu rodzajach plam:
• plamy z oleju
• plamy z makijażu
• plamy z dezodorantu
• plamy z soku owocowego
• plamy z farby do włosów
• plamy z potu
• plamy z napojów bezalkoholowych

Jak odplamiać z żelem Vanish?
POTRZYJ: Wylej 2 ml żelu Vanish na plamę i potrzyj używając nakrętki od butelki. Pozostaw produkt na tkaninie max. 10 minut. Wypłucz porządnie lub pierz jak zwykle. Uzupełnij korek zgodnie z instrukcją prania.
NAMOCZ: Dodaj 100 ml Vanisha do 4l wody w 40°C. Max przez godzinę kolorowe pranie i max przez 6 godzin dla białego prania. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów potrzyj plamę przed płukaniem. Po namoczeniu upierz jak zwykle lub porządnie wypłucz.
LUB UPIERZ: Na trudne zaschnięte plamy użyj 100 ml. W innych przypadkach użyj 50 ml. Dodaj Vanish do detergentu do pojemnika. Użyj detergentu jak zwykle. Do usuwania plam, zapobiegania farbowaniu i zwalczania nieprzyjemnych zapachów. Działa nawet w 30°C. Dodać jedną miarkę.

Zalecenia do stosowania żelu Vanish:
1. Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.
2. Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
3. Po praniu z dodatkiem odplamiacza Vanish lub zastosowaniu go na odzież, wysusz tkaninę z daleka od bezpośredniego źródła ciepła lub słońca.
4. Do wstępnego usuwania plam płynem Vanish stosuj tylko ciepłą wodę.
5. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów może zaistnieć potrzeba powtórzenia procesu.
6. Nie używać na tkaninach przeznaczonych do prania chemicznego.
7. Nie używaj na tkaninach czy dywanach ze skóry.
8. Nie używaj produktu bezpośrednio na metalowe części (np. guziki, zamki).
9. Przed płukaniem lub praniem zasadniczym nie wystawiaj tkaniny odplamianej płynem Vanish na bezpośrednie działanie ciepła lub światła słonecznego.
10. Nie pozwól na wyschnięcie płynu na tkaninie (maksymalny czas kontaktu 10 min).
11. Nie eksponuj produktu na słońcu.

Vanish Oxi Action White odplamiacz do białych tkanin w żelu.
Niebezpieczeństwo. Zawiera: Nadtlenek wodoru; Kwas benzenosulfonowy, C10-13-aliklowe pochodne, sole sodowe; Alkohole C12-14 etoksylowane.Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Nie wprowadzać na noszoną odzież. Nie niepokoić się, jeżeli w kontakcie ze skórą nastąpi jej zbielenie. Jest to efekt czasowy i odwracalny. W przypadku zachlapania natychmiast spłukać dużą ilością wody. W przypadku skóry wrażliwej zaleca się stosowanie rękawic ochronnych. Nie mieszać z innymi produktami. Trzymaj z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów w zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

  • idealna biel nawet po 50 praniach
  • usuwa plamy
  • zwalcza nieprzyjemne zapachy
  • higieniczna czystośc
  • podwaja długość życia białych ubrań*
  • skoncentrowany żel wzmacniający efekt prania
  • bez chloru
  • *Wzmocnione zachowanie bieli przy użyciu Vanish jako dodatku do cyklu prania w porównaniu do prania bez użycia Vanish. Testowane na bawełnie i bawełnie z poliestrem
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu