Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w płynie 1,5 l

Vanish Oxi Action Odplamiacz do tkanin w płynie 1,5 l
Promocja obowiązuje do 09.07.2024
25
00
 
25,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,5 l
16,67 zł/1 l

Produkt niedostępny


Vanish

Płyn Vanish Oxi Action Pink odplamiacz do koloru 1,5 l

Zalety produktu:
• skutecznie usuwa plamy
• działa nawet w zimnej wodzie
• działa w krótkich cyklach prania
• pomaga przedłużać życie ubrań*
• zapobiega farbowaniu
• zwalcza nieprzyjemne zapachy
• bezpieczny do użycia na białych i kolorowych tkaninach**
• bez chloru
*Płyn Vanish używany jako dodatek do prania pomaga przedłużać życie twoich ubrań poprzez usuwanie plam, zapobieganie farbowaniu oraz zwalczanie nieprzyjemnych zapachów.
**Tkaniny codziennego użytku jak bawełna.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się ze smutkiem pożegnać ulubione ubranie z powodu uporczywej plamy? Odplamiacz Vanish w płynie pomoże Ci temu zapobiec. Skuteczna formuła nie tylko usuwa plamy, lecz także zapobiega farbowaniu i zwalcza nieprzyjemne zapachy! Nawet jeśli preferujesz niższe temperatury i krótsze cykle prania Vanish Oxi Action podejmie wyzwanie i dopierze każdy rodzaj zabrudzenia. Wakacyjne plamy? Zastosuj odplamiacz Vanish w płynie i przedłuż życie swoich ubrań!
Nie obawiaj się już o ulubione ubrania. Płyn Vanish Oxi Action nie zawiera chloru i jest bezpieczny do użycia na białych i kolorowych tkaninach.
Skuteczna odplamiacza Vanish Oxi Action Pink usuwa wiele rodzajów plam - od tych najbardziej rzucających się w oczy, po te niemal niewidoczne i pomaga przedłużać życie ubrań. Vanish usuwa plamy z wina, plamy z czekolady, plamy z herbaty, plamy z kawy, plamy z błota oraz zaschnięte plamy.

Jak odplamiać z płynem Vanish?
POTRZYJ: Nanieś 2 ml produktu bezpośrednio na plamę. Potrzyj plamę. Pozostaw produkt na tkaninie na max. 10 minut. Używaj płynu Vanish razem z detergentem jak w instrukcji prania.
NAMOCZ: Dodaj 100 ml płynu do 4 L wody o temperaturze max. 40°C. Tkaniny kolorowe – max. 1h, tkaniny białe – max. 6h. Po namoczeniu upierz jak zwykle lub dokładnie wypłucz. Dla najlepszych rezultatów potrzyj plamę przed wypłukaniem.
LUB UPIERZ: Wlej 100 ml płynu Vanish razem z detergentem do komory szuflady pralki. Użyj detergentu jak zwykle. Dodawaj do każdego prania.

Zalecenia do stosowania płynu Vanish:
1. Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.
2. Sprawdź trwałość kolorów, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
3. Po praniu z dodatkiem Vanish lub zastosowaniu go na odzież, wysusz tkaninę z daleka od bezpośredniego źródła ciepła lub słońca.
4. Do wstępnego usuwania plam płynem Vanish stosuj tylko ciepłą wodę.
5. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów może zaistnieć potrzeba powtórzenia procesu.
6. Nie używać na tkaninach przeznaczonych do prania chemicznego.
7. Nie używaj na tkaninach czy dywanach ze skóry.
8. Nie używaj produktu bezpośrednio na metalowe części (np. guziki, zamki).
9. Przed płukaniem lub praniem zasadniczym nie wystawiaj tkaniny odplamianej płynem Vanish na bezpośrednie działanie ciepła lub światła słonecznego.
10. Nie pozwól na wyschnięcie płynu na tkaninie (maksymalny czas kontaktu 10 min).
11. Nie eksponuj produktu na słońcu.

Vanish Oxi Action Pink odplamiacz do tkanin w płynie.
Niebezpieczeństwo. Zawiera: Nadtlenek wodoru, Alkohole, C12-18, oksyetylenowane, Alkohole, C12-16, oksyetylenowane, C10-13-Alkilobenzenosulfonian sodu. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować ochronę oczu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie wprowadzać na noszoną odzież. Nie niepokoić się, jeśli w wyniku kontaktu ze skórą nastąpi jej zbielenie. Efekt zbielenia jest czasowy i odwracalny. W przypadku zachlapania natychmiast spłukać dużą ilością wody. W przypadku skóry wrażliwej zaleca się stosować rękawice ochronne. Nie mieszać z innymi produktami.

  • tchnij życie w ubrania
  • usuwa plamy
  • zapobiega farbowaniu
  • zwalcza nieprzyjemne zapachy
  • bezchlorowy płyn wzmacniający efekty prania
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu