Vanish Oxi Action Odplamiacz do białych tkanin w płynie 100 ml

Vanish Oxi Action Odplamiacz do białych tkanin w płynie 100 ml
5
99
 
0,1 l
59,90 zł/1 l

Vanish

Płyn Vanish Oxi Action White odplamiacz do białych tkanin 1 l

Zalety produktu:
• skutecznie usuwa plamy
• działa nawet w zimnej wodzie
• działa w krótkich cyklach prania
• pomaga przedłużać życie ubrań*
• biel jak nowa
• zwalcza nieprzyjemne zapachy
• bez chloru
*Płyn Vanish używany jako dodatek do prania pomaga przedłużać życie twoich ubrań poprzez usuwanie plam, ochronę bieli oraz zwalczanie nieprzyjemnych zapachów.

Co zrobić, by zachować biel Twoich ubrań na dłużej? Tu sprawdzi się skuteczna formuła odplamiająca płynu Vanish Oxi Action White. Sprawdź jej działanie i przekonaj się, że możesz zachować biel jak nową na dłużej. Nawet jeśli preferujesz niższe temperatury i krótsze cykle prania Vanish Oxi Action w płynie dopierze każdy rodzaj brudu skuteczniej niż myślisz. Wakacyjne plamy? Zastosuj odplamiacz Vanish w płynie i przedłuż życie swoich białych ubrań!
Nie obawiaj się już o ulubione ubrania. Płyn Vanish Oxi Action nie zawiera chloru i jest skuteczny już w zimnej wodzie! Rezultaty cię zaskoczą!
Skuteczna odplamiacza Vanish Oxi Action Pink usuwa wiele rodzajów plam - od tych najbardziej rzucających się w oczy, po te niemal niewidoczne i pomaga przedłużać życie ubrań. Vanish usuwa plamy z wina, plamy z czekolady, plamy z herbaty, plamy z kawy, plamy z błota oraz zaschnięte plamy.
Zero plam i biel jak nowa na dłużej!

Jak odplamiać z płynem Vanish?
POTRZYJ: Nanieś 2 ml produktu bezpośrednio na plamę. Potrzyj plamę. Pozostaw produkt na tkaninie na max. 10 minut. Używaj płynu Vanish razem z detergentem jak w instrukcji prania.
NAMOCZ: Dodaj 100 ml płynu do 4 L wody i namaczaj przez max. 6h. Dla najlepszych rezultatów potrzyj plamę przed wypłukaniem. Po namoczeniu upierz jak zwykle lub dokładnie wypłucz. Dla zachowania bieli jak nowej, usuwania plam i zwalczania nieprzyjemych zapachów.
LUB UPIERZ: Wlej 100 ml płynu Vanish razem z detergentem do komory szuflady pralki. Użyj detergentu jak zwykle. Dla zachowania bieli jak nowej, usuwania plam i zwalczania nieprzyjemnych zapachów.

Zalecenia do stosowania płynu Vanish:
1. Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów odzieży dotyczących prania.
2. Przed użyciem sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie wypłucz i pozostaw do wyschnięcia.
3. Po praniu z dodatkiem odplamiacza Vanish Oxi Action lub zastosowaniu go na odzież, wysusz tkaninę z daleka od bezpośredniego źródła ciepła lub słońca.
4. Do wstępnego usuwania plam płynem Vanish stosuj tylko ciepłą wodę.
5. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów może zaistnieć potrzeba powtórzenia procesu.
6. Nie używać na tkaninach przeznaczonych do prania chemicznego.
7. Nie używaj produktu bezpośrednio na metalowe części (np. guziki, zamki).
8. Przed płukaniem lub praniem zasadniczym nie wystawiaj tkaniny odplamianej płynem Vanish na bezpośrednie działanie ciepła lub światła słonecznego.
9. Nie pozwól na wyschnięcie płynu na tkaninie (maksymalny czas kontaktu 10 min).

Vanish Oxi Action White Odplamiacz do białych tkanin w płynie.
Niebezpieczeństwo. Zawiera: Nadtlenek wodoru,Alkohole, C12-18, oksyetylenowane, Alkohole, C12-16, oksyetylenowane, C10-13-Alkilobenzenosulfonian sodu. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza,należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować ochronę oczu. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.Nie niepokoić się, jeśli w wyniku kontaktu ze skórą nastąpi jej zbielenie. Efekt zbielenia jest czasowy i odwracalny. W przypadku zachlapania natychmiast spłukać dużą ilością wody. W przypadku wrażliwej skóry zaleca się stosować rękawice. Nie mieszać z innymi produktami

  • tchnij życie w białe ubrania
  • usuwa plamy
  • biel jak nowa
  • zwalcza nieprzyjemne zapachy
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Dom i ogród
Wyposażenie domu