Vanish Proszek do prania firanek 400 g (6 prań)

Vanish Proszek do prania firanek 400 g (6 prań)
Promocja obowiązuje do 20.07.2024
15
49
 
15,49 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
0,4 kg
38,73 zł/1 kg

Vanish

Vanish Proszek do prania firanek 400 gVanish do prania firanek to superskuteczny produkt, który dzięki sile aktywnego tlenu nie tylko pierze ale też odzyskuje biel zszarzałych firanek - nawet o 3 odcienie.* Usuwa zabrudzenia z papierosowego dymu, pary wodnej, tłuszczu czy ogrzewania. Jest bezpieczny dla delikatnych włókien, bo nie zawiera chloru. Można go stosować dla wielu rodzajów firanek, także tych ze sztucznych włókien. Do płukania dodaj płyn do płukania Vanish aby nadać firankom kształt i zadbać o ich włókna. Dodatkowo płyn usztywnia firanki i widocznie pogłębia ich biel.

KORZYŚCI:
• Wybiela firanki
• Zawiera aktywny tlen
• Skutecznie działa nawet w 30°C
• Nie zawiera chloru
• Firanki bielsze o 3 odcienie*
*w porównaniu do firanek przed praniem

SPOSÓB UŻYCIA:
Pranie ręczne: Rozpuść 37 g proszku w 10 l wody w temperaturze 30°C - max 40°C. Postępuj zgodnie z zaleceniami producentów firanek. Firanki powinny być zamaczane stopniowo i po upraniu dokładnie wypłukane. Firanki należy wieszać jeszcze mokre.

Pranie w pralce: Pralka powinna być napełniona w 1/4 swojej normalnej zawartości. Temperatura prania: 30°C - max 40°C.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa:
Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi.
W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać woda przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu.
W przypadku połknięcia: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z Ośrodkiem Zatruć/lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Składniki:
>30% zeolity, 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, polikarboksylany, rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa, Hexyl Cinnamal.

  • 3 odcienie bielsze*
  • zdumiewająca siła aktywnego tlenu
  • *w porównaniu do firanek przed praniem
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu