N.A.E. Delicatezza Łagodzący żel pod prysznic z ekstraktem z kwiatu pomarańczy 200 ml

N.A.E. Delicatezza Łagodzący żel pod prysznic z ekstraktem z kwiatu pomarańczy 200 ml
24
99
 
0,2 l
124,95 zł/1 l

N.A.E.

Łagodzący żel pod prysznic N.A.E. Delicatezza dzięki formule o neutralnym zapachu, wzbogaconej o organiczny ekstrakt z kwiatu pomarańczy, delikatnie oczyszcza i koi skórę, zachowując jej naturalny poziom nawilżenia bez przesuszania.

Ten łagodzący żel pod prysznic posiada certyfikat Cosmos Organic przyznawany przez Ecocert Greenlife zgodnie ze standardem Cosmos: 97 % składników pochodzenia naturalnego, 10 % składników z upraw organicznych.

- Łagodny żel pod prysznic, który po kontakcie z wodą zmienia się w miękką i subtelną pianę
- Delicatezza to miękka powłoczka dla skóry wrażliwej. Bezzapachowe produkty doskonale odpowiadają na potrzeby Twojej skóry, jednocześnie delikatnie ją pielęgnując.
- Organiczny kwiat pomarańczy idealnie znajduje zastosowanie w produktach do pielęgnacji skóry wrażliwej. Zapewnia nawet najbardziej wymagającym rodzajom skóry miękkość i moc ukojenia.
- Organiczny aloes jest szczególnie pożądany w pielęgnacji skóry wrażliwej ze względu na działanie przeciwzapalne, regenerujące i nawilżające.
- Tubka wykonana z plastiku pochodzenia roślinnego. Produkcja ekologicznych i tradycyjnych tworzyw sztucznych jest taka sama, dlatego ekologiczny polimer ma takie same cechy, jakość i właściwości jak odpowiednik wykonany z paliw kopalnych. Można je również przetwarzać w tym samym łańcuchu, w którym zachodzi recykling tradycyjnego polietylenu.

Delicatezza

To linia do pielęgnacji ciała, która niczym miękki kokon otula wrażliwą skórę. Bezzapachowe produkty Delicatezza zostały stworzone z myślą o pielęgnacji skóry delikatnej.}

Popularne z kategorii Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu