Ziaja Naturalnie pielęgnujemy Skoncentrowane serum do twarzy szyi i dekoltu 30 ml

Ziaja Naturalnie pielęgnujemy Skoncentrowane serum do twarzy szyi i dekoltu 30 ml
12
00
 
0,3 szt.
40,00 zł/1 szt.
Produkty marki Ziaja

Ziaja

Opracowaliśmy wyjątkowe serum złożone ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na skoncentrowanym stężeniu aktywnych molekuł przeciwzmarszczkowych i regenerujących - peptydy ryżowe, organiczny Silanol i Hydroxyprolina oraz aktywności fitosteroli z oleju oliwkowego i canola.
To wyselekcjonowany z natury absolut pielęgnacji.

Szczegółowo zadbaliśmy o najwyższą jakość produktu i odpowiedzialne wytwarzanie zaangażowane w ekologiczną działalność. Produkt jest skuteczny, bezpieczny dla skóry i przyjazny dla środowiska.

Serum posiada krótki skład oraz wyjątkowo łagodne, biodegradowalne składniki pochodzące z odnawialnych źródeł. Pachnie starannie skomponowanym zapachem o nazwie zielony sekret, złożonym z olejków wytwarzanych wyłącznie z roślin, którym nie grozi ryzyko wyginięcia.

Szanując środowisko naturalne wybraliśmy opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia oraz kartonik wytworzony z papieru pochodzącego z lasów posiadających certyfikat FSC.

Działanie
Zapewnia szybką i aktywną pielęgnację. Działa przeciw oznakom starzenia się skóry. Wygładza, nawilża i uelastycznia. Przywraca skórze naturalną świeżość. Odczuwalnie poprawia kondycję skóry.

Preparat testowany dermatologicznie

pH naturalne

  • bioaktywność wyciśnięta z oliwki
  • nawilża, uelastycznia, wygładza
  • fitosterole, eko-przyjazne roślinne peptydy, aktywne molekuły-booster kolagenu i elastyny, bioaktywny olej canola
  • 99 % składników pochodzenia naturalnego
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu