Bielenda Water Balance Nawilżająca woda micelarna 400 ml

Bielenda Water Balance Nawilżająca woda micelarna 400 ml
Promocja obowiązuje do 29.06.2024
16
99
 
15,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
0,4 l
42,48 zł/1 l
Produkty marki Bielenda

Bielenda

Twoja skóra jest spragniona?
Dostarcz jej tego, czego najbardziej potrzebuje, aby odzyskać komfort i nawilżenie. Poczęstuj ją od zewnątrz kosmetykami z linii Water Balance, a odwdzięczy Ci się promiennością i pozytywną energią.

Oto wegańska nawilżająca woda micelarna przeznaczona do oczyszczania, odświeżania i demakijażu skóry suchej, słabo nawilżonej, odwodnionej i pozbawionej blasku. Dzięki micelom, które błyskawicznie i skutecznie wychwytują wszelkie typy brudu i zanieczyszczeń z powierzchni naskórka, woda skutecznie zmywa makijaż i odczuwalnie go odświeża. To idealny sposób na dokładne oczyszczenie skóry, bez potrzeby mocnego pocierania, uczucia ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia.

Woda wspiera poprawę nawilżenia Twojej skóry dzięki takim składnikom jak:
Gin Toniq - rewolucyjny składnik aktywny idealnie wpisujący się w trend #Uncyclingu, bo otrzymywany jako pełnowartościowy składnik uboczny destylacji Ginu Nie Marnujemy - Wykorzystujemy. Ma silne i długofalowe działanie nawadniające - zawiera cenne fermenty i roślinną glicerynę, które działając w synergii, istotnie poprawiają nawilżenie i kondycję naskórka.
Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - o rozmiarze 2-10 kDA - mniejszy, lepszy, szybszy! W krótkim czasie dociera głębiej i nawilża bardziej spektakularnie.
Wysokozmineralizowana woda - z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule - niezwykle bogata w chlor, krzem, sód i wapń, o pH przyjaznym skórze.
Humektanty - silne substancje nawilżające, wiążące wodę w naskórku; błyskawicznie i długotrwale nawilżają i wygładzają.

  • max. składników ukierunkowanych na poprawę nawilżenia
  • gin toniq długotrwałe nawilżenie + woda geotermalna + kwas hialuronowy, humektanty + formuła wegańska
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu