Venus Smooth Wkłady do maszynki x4

Venus Smooth Wkłady do maszynki x4
58
99
 
4 szt.
14,75 zł/1 szt.

Venus

Ostrza maszynki do golenia dla kobiet Venus zostały zaprojektowane z myślą o kobiecym ciele. Maszynki do golenia Gillette Venus Smooth to pierwsze rozwiązanie dla kobiet z potrójnym ostrzem. Wkłady wymienne do maszynki do golenia mają 3 dopasowujące się do kształtów ciała ostrza otoczone poduszeczkami ochronnymi, które wygładzają skórę, zapewniając szybkie i łatwe golenie oraz niezawodne rezultaty. Posiadają też niebieski pasek, który traci kolor, gdy maszynka przestaje zapewniać optymalną jakość golenia Wkłady wymienne Venus pasują do wszystkich rączek maszynek do golenia Venus (z wyjątkiem Simply Venus i Venus do golenia włosów łonowych i skóry).

  • 3 wysokiej jakości ostrza: umożliwiają gładkie, dokładne i łatwe golenie
  • O 50% większa ochrona*: technologia Venus SkinCushion pomaga chronić skórę przed podrażnieniami przy każdej sesji golenia (* po 1 miesiącu, w porównaniu z Lubrastrip bez SkinCushion)
  • Trwała konstrukcja ostrzy wydłuża okres ich użytkowania: ostrza do maszynki wystarczają na 30 dni (w przypadku golenia 2 razy w tygodniu)
  • Zachowaj uchwyt, wymień tylko wkłady: wszystkie wkłady Venus pasują do wszystkich uchwytów Venus (z wyjątkiem modelu Simply Venus)
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu