Venus Comfortglide Breeze Wkłady do maszynki x4

Venus Comfortglide Breeze Wkłady do maszynki x4
76
49
 
4 szt.
19,12 zł/1 szt.

Venus

Ostrza maszynki do golenia dla kobiet Venus zostały zaprojektowane z myślą o kobiecym ciele. Maszynki do golenia dla kobiet Venus Comfortglide Breeze mają 3 ostrza, które zapewniają gładkie i dokładne golenie. Wkłady wymienne maszynki do golenia są wyposażone w paski żelowe, które uwalniają balsam do ciała o świeżym zapachu, ułatwiając poślizg i zapewniając komfort. Obrotowa konstrukcja dopasowuje się do konturów ciała. Wkłady wymienne Venus pasują do wszystkich rączek maszynek do golenia Venus (z wyjątkiem Simply Venus i Venus do golenia włosów łonowych i skóry).

  • Wytwarza piankę, goli i złuszcza skórę: 3 wysokiej jakości ostrza umożliwiają gładkie i dokładne golenie, a elastyczny pasek żelowy o zapachu białej herbaty poprawia poślizg
  • O 50% większa ochrona*: technologia Venus SkinCushion pomaga chronić skórę przed podrażnieniami przy każdej sesji golenia (* po 1 miesiącu, w porównaniu z Lubrastrip bez SkinCushion)
  • Dłużej utrzymująca się gładkość*: komfortowe golenie z dodatkiem olejków roślinnych, które znakomicie pielęgnują skórę (* w porównaniu z maszynką Venus z 2 ostrzami)
  • Zachowaj uchwyt, wymień tylko wkłady: wszystkie wkłady Venus pasują do wszystkich uchwytów Venus (z wyjątkiem modelu Simply Venus)
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu