Artykuły higieniczne

Wszystkie produkty w Artykuły higieniczne: znaleziono 12 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

3
45
 

200 szt.

0,02 zł/1 szt.

2
85
 

160 szt.

0,02 zł/1 szt.

3
90
 
3,90 zł najniższa cena

200 szt.

0,02 zł/1 szt.

6
19
 

200 szt.

0,03 zł/1 szt.

4
59
 

160 szt.

0,03 zł/1 szt.

4
09
 

1 szt.

6
55
 

0,1 kg

65,50 zł/1 kg

6
19
 

200 szt.

0,03 zł/1 szt.

7
25
 

300 szt.

0,02 zł/1 szt.

4
79
 

0,1 kg

47,90 zł/1 kg

13
49
 

1 szt.

20
59
 

25 szt.

0,82 zł/1 szt.

z 1

Artykuły higieniczne do Twojej łazienki – nić dentystyczna, patyczki kosmetyczne i inne

Codzienna higiena wymaga zastosowania wielu produktów, dzięki którym jesteśmy w stanie łatwiej i szybciej zadbać o swoje ciało. Pr]oduktami, które mogą być przydatne w niemal każdym domu, są wata kosmetyczna, nić dentystyczna i patyczki higieniczne. Dzięki tym drobnym akcesoriom zdecydowanie prościej będzie wyczyścić trudno dostępne miejsca między zębami czy kłopotliwe zakamarki ludzkiego ucha. Z bogatym artykułów higienicznych zapoznasz się w szerokiej ofercie sklepów Carrefour.

Patyczki kosmetyczne – do czego służą?

Patyczki kosmetyczne są prostym narzędziem, które służy do czyszczenia zagłębień w małżowinie usznej. Przeznaczone są do użytku zewnętrznego. Korzystajmy z nich, aby czyścić małżowinę uszną aż do ujścia przewodu słuchowego. Nigdy nie należy wkładać patyczka głęboko w otwór ucha, ponieważ w ten sposób możemy sobie tylko zaszkodzić. Warto mieć na uwadze, że patyczki higieniczne nie służą do usuwania woskowiny, która przecież pełni w naszym organizmie istotne funkcje – chroni skórę przewodu słuchowego i zlepia zanieczyszczenia, które mogłyby się dostać do kanału słuchowego.

Patyczki higieniczne, czy inaczej kosmetyczne mają też zastosowanie w kosmetyce. Są przydatne podczas wykonywania makijażu czy wykonywania nieskomplikowanych zabiegów na twarz, w których szczególnie liczy się precyzja. W sklepach Carrefour znajdziesz patyczki higieniczne w opakowaniach zbiorczych, które można włożyć do szuflady.

Nić dentystyczna – w trosce o zdrowy uśmiech

Higiena jamy ustnej wymaga od nas sporo uwagi. Podstawą są dobrze dobrane kosmetyki oraz precyzja. Niedokładnie umyte zęby mogą szybciej się psuć. Co powinno znaleźć się w naszej łazience? Oczywiście pasta do zębów, płyn do płukania jamy ustnej i nić dentystyczna. Dzięki nici zyskujemy możliwość bardzo dokładnego wyczyszczenia uzębienia. Czyszcząc szczeliny między zębami pozbywamy się z nich resztek pokarmu, które mogłyby powodować późniejsze problemy ze zdrowym uśmiechem.

Wata kosmetyczna i jej zastosowanie

Wata bawełniana kosmetyczna jest produktem stosowanym w kosmetyce od bardzo dawna. Jej istotne cechy to wysoka zdolność chłonna, przepuszczalność powietrza, miękkość i delikatność. Wata nie działa drażniąco na skórę, można jej używać nawet w przypadku noworodków. Jeśli chodzi o zastosowania kosmetyczne, to wata jest wykorzystywana m.in. do zmywania makijażu czy też usuwania lakieru do paznokci. Jest dostępna w zbiorczych opakowaniach, które starczają na dłużej.

Pieluchomajtki jako alternatywa dla tradycyjnych pieluszek

Małe dzieci ze względu na nieumiejętność kontrolowania swoich potrzeb fizjologicznych przez pierwszych kilkanaście miesięcy swojego życia używają pieluszek. Choć tradycyjne, zapinane na specjalne przylepce pieluszki są dobrym rozwiązaniem niektórzy rodzice preferują pieluchomajtki. Ten rodzaj pieluch swoim krojem do złudzenia przypomina tradycyjne majtki dziecięce, z tą różnicą, że są grubsze i chłonne. Pieluchomajtki dobrze przylegają do ciała i są wygodne dla dziecka. Jest to więc dobra alternatywa dla klasycznych pampersów, z których korzystają dzieci nie korzystające jeszcze z nocnika.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu