Płatki do demakijażu

Wszystkie produkty w Płatki do demakijażu: znaleziono 12 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

5
60
 
5,60 zł najniższa cena

120 szt.

0,05 zł/1 szt.

5
25
 

120 szt.

0,04 zł/1 szt.

3
55
 

80 szt.

0,04 zł/1 szt.

5
85
 

80 szt.

0,07 zł/1 szt.

5
19
 

70 szt.

0,07 zł/1 szt.

2
99
 

120 szt.

0,02 zł/1 szt.

14
29
 

360 szt.

0,04 zł/1 szt.

6
35
 

40 szt.

0,16 zł/1 szt.

7
79
 

50 szt.

0,16 zł/1 szt.

8
69
 

100 szt.

0,09 zł/1 szt.

15
09
 

120 szt.

0,13 zł/1 szt.

8
89
 

120 szt.

0,07 zł/1 szt.

z 1

Najlepsze płatki kosmetyczne do demakijażu

Pielęgnacja skóry wymaga nie tylko stosowania dobrej jakości kosmetyków, dzięki którym pięknie wyglądamy. Ważnym krokiem jest również odpowiedni demakijaż, który powinien być codziennym rytuałem dla każdej kobiety, która na co dzień się maluje. Dzięki niemu usuwamy ze skóry pozostałości podkładu, tuszu, cieni do powiek, szminki i innych produktów pielęgnacyjnych oraz kolorowych. Ponadto eliminujemy przeróżne zanieczyszczenia. Do osiągnięcia tego celu są potrzebne płatki kosmetyczne. Szeroki wybór produktów znajdziemy w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Jak wybrać płatki do demakijażu?

Płatki kosmetyczne do demakijażu są przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi czy dekoltu. W jednym opakowaniu znajduje się od kilkudziesięciu do ponad stu płatków gotowych do użycia. Mogą mieć różny kształt – najczęściej są okrągłe, ale mogą też być prostokątne. Warto postawić na bawełniane płatki do demakijażu, które skutecznie pomagają w codziennej pielęgnacji. Są naturalne więc nie powinny podrażniać twarzy. Możemy ich używać nie tylko do usuwania zanieczyszczeń, ale również w innych przypadkach. Przydadzą się na przykład do nałożenia toniku na twarz. To właśnie płatki kosmetyczne są wybierane przez panie do codziennej pielęgnacji – są kupowane częściej niż waciki, ale warto mieć zapas jednego i drugiego produktu, z którego ewentualnie możemy skorzystać w razie potrzeby.

Jakie powinny być dobre płatki do demakijaży. Jakościowy produkt powinien być maksymalnie delikatny i nie rozwarstwiać się pod wpływem obecności kosmetyku. Im bardziej będą zwarte, tym większa wygoda z ich użytkowania.

Płatki kosmetyczne – szerokie zastosowanie

Płatki do demakijażu to przede wszystkim podstawowe narzędzi do usuwania z twarzy resztek makijażu. Trzeba jednak przyznać, że znajdują się również ich inne zastosowania. Do czego przydadzą się płatki kosmetyczne? Płatki można nasączyć zmywaczem do paznokci i zmyć stary lakier. Możemy je również nasączyć i używać jako okład na wybrane fragmenty twarzy, np. pod oczy. Płatki kosmetyczne duże można też używać do rozprowadzania po twarzy różnego rodzaju kosmetyków lub tonizowania cery.

Pielęgnacja za pomocą płatków do demakijażu

Korzystanie z płatków do demakijażu nie powinno sprawić większych problemów. Wystarczy nawilżyć taki płatek, a następnie okrężnymi ruchami zmywać z twarzy pozostałości makijażu. Do osiągnięcia oczekiwanego celu możemy też zastosować żel lub piankę – wtedy wcześniej nanieśmy kosmetyk na twarz i zacznijmy go rozcierać. Na koniec zmyjmy dokładnie te miejsca wodą.

Płatki kosmetyczne dla dzieci

Płatki do demakijażu z powodzeniem można użytkować podczas pielęgnacji dzieci. Ich delikatna struktura sprawia, że nie podrażnią delikatnej skóry malucha i pomogą zmyć punktowe zabrudzenia lub nałożyć warstwę kosmetyku lub maści. Dobrze mieć je przy sobie nawet podczas kąpieli niemowlaka. Płatki kosmetyczne duże dobrze zastąpią tradycyjną gąbkę i nie chłoną bakterii, ponieważ po użyciu lądują w koszu.

 
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu