Kosmetyki na podróż

Wszystkie produkty w Kosmetyki na podróż: znaleziono 16 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

40
00
 
44,99 zł najniższa cena

50 szt.

0,80 zł/1 szt.

7
15
 

1 szt.

5
75
 

0,3 szt.

19,17 zł/1 szt.

18
59
 

0,75 szt.

24,79 zł/1 szt.

10
79
 

20 szt.

0,54 zł/1 szt.

4
95
 

0,8 szt.

6,19 zł/1 szt.

4
95
 

0,8 szt.

6,19 zł/1 szt.

14
59
 

1 szt.

15
59
 

0,75 szt.

20,79 zł/1 szt.

4
99
 

1 szt.

4
99
 

1 szt.

4
89
 

1 szt.

14
59
 

1 szt.

z 1

Najlepsze mini kosmetyki na podróż

Będąc w drodze, na wycieczce, delegacji czy też wyjeżdżając w innym celu, powinniśmy mieć przy sobie niezbędne kosmetyki i akcesoria, dzięki którym jesteśmy w stanie spełnić swoje potrzeby związane z higieną osobistą. Często nie mamy na te produkty zbyt wiele miejsca w bagażu, dlatego warto, aby zajmowały go jak najmniej. W tym celu najlepiej sprawdzą się mini kosmetyki! Sprawdź szeroki asortyment produktów w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Kosmetyki na podróż – co warto zabrać?

Będąc na wyjeździe, powinniśmy mieć ze sobą wiele rzeczy. Często jednak ogranicza nas pojemność plecaka czy też małej torby podróżnej, którą możemy zabrać na pokład samolotu. Ograniczenia związane z gabarytami bagażu nie zmieniają jednak faktu, że bez pewnych produktów nie możemy się obyć.

Kosmetyki na podróż powinny obejmować produkty, takie jak maseczki medyczne i płyny do dezynfekcji rąk. Niezbędne na taki wyjazd są również żel pod prysznic, pasta do zębów, płyn do płukania jamy ustnej i szampon do włosów. W przypadku Pań lista rozszerza się o kosmetyki do demakijażu (płyn lub żel), tonik oraz kremy pielęgnacyjne. Pakując torbę podróżną na dłuższy czy krótszy wyjazd warto też wziąć ze sobą balsam nawilżający (zwłaszcza jeśli wybieramy się na słoneczne wakacje) oraz krem do rąk. Taki podstawowy pakiet kosmetyków powinien wystarczyć, by zadbać o siebie na wyjeździe, czuć się świeżo i wyglądać dobrze.

Małe kosmetyki – lekkie i praktyczne

Jeśli przyszłoby nam zabierać ze sobą w podróż kosmetyki o tradycyjnych pojemnościach z pewnością nie starczyłoby nam miejsca w walizce. Dlatego wśród osób, które często podróżują lub wyjeżdżają na wakacje bardzo popularne są mini kosmetyki. Niewielkie pojemności produktów (nie przekraczające zazwyczaj 100 ml) sprawiają, że można je łatwo zmieścić w podręcznej kosmetyczce i zabrać ze sobą. Opakowania są szczelne, dzięki czemu nie ma większego ryzyka, że zawartość wyleje się na ubrania. Małe kosmetyki są także lekkie. Zabranie ze sobą nawet kilku różnych preparatów w wersji mini nie sprawi, że drastycznie wzrośnie nam waga bagażu.

Własne kosmetyki na podróż

Często w miejscach noclegowych, takich jak hotele i pensjonaty, mamy do dyspozycji określone produkty w niewielkich opakowaniach. Hotelowe łazienki w lepszych obiektach wyposażone są w niewielkie mydełka, żele pod prysznic, mydła, a nawet kremy do rąk. To miłe udogodnienie ze strony administratorów obiektów i dobre rozwiązanie dla zapominalskich. Lepszym rozwiązaniem jest jednak postawienie mini kosmetyki marek, z których korzystamy na co dzień, do których przyzwyczajona jest nasza skóra.

Małe kosmetyki w samolocie

Mini kosmetyki szczególnie dobrze sprawdzą się w przypadku pakowania bagażu do samolotu, zwłaszcza jeśli mamy możliwość zabrania ze sobą tylko bagażu podręcznego. Poddany wielu uwarunkowaniom bagaż będzie zwyczajnie łatwiej spakować, by zmieścić się w ściśle określonych normach. Kosmetyki na podróż w postaci płynnej zawsze należy spakować w przeźroczysty woreczek – w ten sposób szybciej przejdziemy przez odprawę bezpieczeństwa.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu