TENA Lady Slim Normal Specjalistyczne podpaski 12 sztuk

TENA Lady Slim Normal Specjalistyczne podpaski 12 sztuk
14
99
 
12 szt.
1,25 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


TENA

TENA Lady Slim Normal
Bezpieczna ochrona i najwyższa dyskrecja: TENA Lady Slim Normal z potrójną ochroną przed przeciekaniem, wilgocią i nieprzyjemnym zapachem oferują niezawodne wsparcie przy lekkim i umiarkowanym nietrzymaniu moczu. Komfort noszenia jest szczególnie wysoki: miękka, boczna, elastyczna wkładka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Wkładka z technologią microPROTEX™ zapewnia optymalne bezpieczeństwo przy zachowaniu maksymalnej dyskrecji. Wkładka do majtek jest idealna dla kobiet z wrażliwymi pęcherzami. Dzięki systemowi blokowaniu zapachów Fresh Odour Control, wkładki są wyposażone w zaawansowaną technologię z mikroperełkami Fresh, które kontrolują zapachy. Zatrzymują ciecz i zapobiegają gromadzeniu się zapachów. TENA Lady Slim są pakowane pojedynczo i mieszczą się w każdej kieszeni. Oznacza to, że możesz je zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Ułatwia to również utylizację zużytego produktu. Ważne: wszystkie materiały użyte do produkcji wkładek są testowane dermatologicznie i są bezzapachowe.

Produkty TENA dla kobiet i mężczyzn obejmują różne warianty wkładek higienicznych, podpasek oraz bielizny dla osób z nietrzymaniem moczu nadającej się do prania. Dla każdej potrzeby znajdzie się odpowiedni produkt.

TENA
Produkty TENA pomagają zachować bezpieczeństwo, suchość i brak nieprzyjemnego zapachu. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu, TENA jest światowym liderem w dostarczaniu doskonałych i trwałych rozwiązań w zakresie nietrzymania moczu. W naszej ofercie znajdują się produkty dla kobiet i mężczyzn, a także dla służby zdrowia i opiekunów rodzinnych.}

Popularne z kategorii Higiena dla kobiet
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu