Kosmetyki do stylizacji włosów

Wszystkie produkty w Kosmetyki do stylizacji włosów: znaleziono 11 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

23
59
 

0,01 kg

2 359,00 zł/1 kg

23
99
 
18,99 zł najniższa cena

0,08 l

299,88 zł/1 l

24
09
 

0,25 l

96,36 zł/1 l

24
99
 
23,99 zł najniższa cena

1,2 szt.

20,83 zł/1 szt.

27
99
 

0,3 l

93,30 zł/1 l

4
89
 

0,25 l

19,56 zł/1 l

13
39
 

0,5 l

26,78 zł/1 l

22
99
 

0,08 l

287,38 zł/1 l

13
39
 

0,5 l

26,78 zł/1 l

21
99
 
19,99 zł najniższa cena

0,25 l

87,96 zł/1 l

18
49
 

0,15 l

123,27 zł/1 l

z 1

Woski, żele i pasta do włosów – kosmetyki do stylizacji

Modelowanie włosów w celu uzyskania oczekiwanej fryzury na długi czas wymaga zastosowania odpowiednich kosmetyków utrwalających. Bez nich trudno o zamierzony efekt. W tym celu warto zaopatrzyć się dobrej jakości kosmetyki do stylizacji włosów, do których można zaliczyć m.in. produkty, takie jak pasta do włosów, wosk do włosów, żel do włosów, lakier, pianka czy mgiełka utrwalające. Dzięki nim oczekiwana stylizacja może się utrzymywać przez wiele godzin. Sprawdź szeroki asortyment kosmetyków utrwalających w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Wosk do włosów – co to właściwie jest i jak go używać?

Dzięki zastosowaniu wosku do włosów możemy osiągnąć szybki efekt w postaci nabłyszczenia naszych kosmyków oraz „usztywnienia” całej fryzury, ale to nie wszystko. Stosując wosk do włosów zwiększymy także ich objętość, a przy okazji wygładzimy niesforne kosmyki. Jest to produkt, który ma zastosowanie w przypadku różnych włosów: kręconych i prostych, suchych i nawilżonych, zniszczonych i zdrowych. To kosmetyk o bardzo gęstej konsystencji, który nakładamy na włosy palcami. W sklepach dostępny jest również w innym wydaniu, np. w formie sprayu. Należy jednak pamiętać o aplikowaniu go w rozsądnej ilości, w przeciwnym razie możemy uzyskać efekt tłustych włosów. Odpowiednio użyty kosmetyk jest w stanie zapewnić atrakcyjną fryzurę, która utrzyma się przez wiele godzin.

Jaki wybrać żel do włosów?

Żele do włosów są produktami o podobnym zastosowaniu co woski. Dzięki nim możemy szybko uzyskać efekt, którym będziemy się cieszyć przez wiele godzin. Jest to kosmetyk dedykowany przede wszystkim osobom o krótkich włosach. Z tego też względu bardzo chętnie sięgają po niego Panowie. Żel do włosów pozwoli ustawić grzywkę w takim położeniu, jakiego oczekujemy i zachować ten efekt na dłużej. W zależności od tego, na jaki produkt się zdecydujemy, jesteśmy w stanie uzyskać efekt włosów błyszczących lub wyglądających naturalnie. Za pomocą żelu można również podkreślić skręt loków, wygładzić włosy i wyprostować je. Wszystko zależy od wyboru produktu oraz jego odpowiedniego zastosowania.

Pasta do włosów – co to takiego?

Pasta do włosów to znany od dawna produkt, który podobnie jak poprzednicy, służy jako pomoc w układaniu fryzury. Kosmetyk ma wiele zalet, które sprawiają, że wiele osób chętnie po niego sięga. Potrafi pomóc w ułożeniu i utrwaleniu nawet najbardziej kreatywnych fryzur, nie skleja włosów i zbytnio ich nie obciąża, dzięki czemu mogą wyglądać naturalnie, bez efektu maski. Wykorzystaj pastę do włosów by ujarzmić fryzurę lub podkreślić skręt fal lub loków. Kosmetyk doskonale sprawdzi się w męskiej kosmetyczne, zarówno u Panów, którzy mają dość krótkie włosy, jak i tych, którzy dłuższe kosmyki lubią układać na bok.

Lakiery do włosów

Większość kobiet, niezależnie od długości włosów i samej fryzury ma w swojej kosmetyczce lakier do włosów. Nawet jeśli nie używają kosmetyku na co dzień to z pewnością przyda się, by utrwalić upięcie lub luźno puszczone kosmyki na większe wyjścia. Dobrej jakości lakiery nie sklejają włosów i nie powodują efektu chełmu. Dobrze utrwalają fryzurę, mają przyjemny zapach, a przy tym są bardzo wygodne w użyciu. Lakier do włosów wystarczy wziąć do ręki i nacisnąć atomizer, żeby z wnętrza opakowanie kosmetyk strumieniem nałożyć na wystylizowane włosy.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu