Perfumy i wody męskie

Znaleziono: 11 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

0,9 szt.

29,10 zł/1 szt.

26,19 zł

0,9 szt.

29,10 zł/1 szt.

26,19 zł

0,1 l

178,90 zł/1 l

17,89 zł

0,9 szt.

29,10 zł/1 szt.

26,19 zł

0,9 szt.

29,10 zł/1 szt.

26,19 zł

0,1 l

261,90 zł/1 l

26,19 zł

0,1 l

261,90 zł/1 l

26,19 zł

0,1 l

771,90 zł/1 l

77,19 zł

0,75 szt.

34,92 zł/1 szt.

26,19 zł

0,9 szt.

29,10 zł/1 szt.

26,19 zł

0,9 szt.

29,10 zł/1 szt.

26,19 zł

z 1

Perfumy i wody męskie

 

Męskie perfumy i wody toaletowe na każdą okazję

Współczesny mężczyzna ma świadomość, jak znaczący jest odpowiedni zapach. Dlatego stosuje perfumy nie tylko od święta. Posiada kompozycje nie tylko na specjalne okazje, ale także do codziennego użytku. Bez względu na to, jakie przeznaczenie ma mieć nowa woda toaletowa, każdy pan znajdzie w tej kategorii produkt spełniający jego oczekiwania.

Wybierz wodę toaletową w przystępnej cenie

Wśród perfum i wód toaletowych, sklep online Carrefour posiada szeroką gamę zapachów marki La Rive, m.in.: woda toaletowa Mr. Sharp: o orientalno-przyprawowym zapachu to jedna z tych kompozycji stworzonych z myślą o męskich, silnych charakterach; woda toaletowa Blue Line: zapach mężczyzny aktywnego i energicznego. Jednocześnie obecny w nucie serca pieprz i drzewo sandałowe podkreślą mocną postawę i odwagę; woda toaletowa Gallant: skomponowana tak, aby podkreślić elegancję i styl mężczyzny. Doskonale uzupełnia wizerunek ambitnego gentlemana dzięki drzewno-aromatycznej mieszance elementów.

 

Jak wybrać perfumy męskie?

Testując zapachy, należy pamiętać o tym, że zaaplikowana kompozycja rozwija się wraz z czasem. Po około 30 minutach mija nuta głowy, której zapach jest najintensywniejszy i składa się z innych elementów, niż następująca potem nuta serca. Ta utrzyma się nawet kilka godzin, by ostatecznie przejść w najtrwalszą nutę bazową. Dlatego wstrzymaj się z decyzją kilka godzin i sprawdź, jak dana kompozycja pachnie po tym czasie.

Bardzo ważne jest, aby dany zapach współgrał z osobowością mężczyzny, który będzie go używał. Do Panów o silnych charakterach pasować będzie woda toaletowa o cięższej, mocnej kompozycji. Dla indywidualistów lubiących wyróżniać się z tłumu odpowiednie będą unikatowe zapachy, zawierające niestandardowe składniki. Natomiast kompozycje owocowe podkreślą charakter osoby aktywnej i energicznej.

 

Jak używać męskiej wody toaletowej?

Istnieje kilka przydatnych zasad, a także kilka mitów w tej kwestii. Przede wszystkim, lepiej nie ryzykować mieszania zapachów ze sobą. Dopóki pozostajemy w tym samym ubraniu, trzymajmy się tej samej kompozycji, którą zastosowaliśmy wcześniej danego dnia. W innym wypadku może powstać nieprzyjemne dla nosa połączenie.

To nieprawda, że pod żadnym pozorem nie można stosować ciężkich zapachów w lecie i odwrotnie - lekkich w zimie. Jeśli lubisz dany zapach, to jak najbardziej możesz go używać cały rok. Należy po prostu brać pod uwagę, że w wyższych temperaturach zapachy są silniej wyczuwalne i dostosować do tego intensywność aplikacji. Rozsądek w tej kwestii jest z resztą wskazany przez cały rok.

Wodę toaletową powinno się stosować w miejscach najlepiej ukrwionych, aby lepiej się utleniały. Z tego względu powszechnie przyjęło się aplikować je na szyi oraz na wewnętrznej części nadgarstka. Mitem jest natomiast rada, aby rozetrzeć wodę po naniesieniu na skórę. Może to wręcz pogorszyć trwałość zapachu.