Antyperspiranty męskie w sztyfcie

Wszystkie produkty w Antyperspiranty męskie w sztyfcie: znaleziono 13 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

28
69
 

0,7 szt.

40,99 zł/1 szt.

16
99
 

0,5 szt.

33,98 zł/1 szt.

16
99
 

0,5 szt.

33,98 zł/1 szt.

16
99
 

0,5 szt.

33,98 zł/1 szt.

16
99
 

0,5 szt.

33,98 zł/1 szt.

16
99
 

0,5 szt.

33,98 zł/1 szt.

16
99
 

0,5 szt.

33,98 zł/1 szt.

28
69
 

0,7 szt.

40,99 zł/1 szt.

12
49
 
11,99 zł najniższa cena

0,5 szt.

24,98 zł/1 szt.

12
49
 
11,99 zł najniższa cena

0,5 szt.

24,98 zł/1 szt.

12
49
 
11,99 zł najniższa cena

0,5 szt.

24,98 zł/1 szt.

25
00
 
25,99 zł najniższa cena

6,5 szt.

3,85 zł/1 szt.

Promocja
28
79
 

0,7 szt.

41,13 zł/1 szt.

z 1

Dezodorant w sztyfcie męski

Dezodorant w sztyfcie męski to popularny kosmetyk, którego zadaniem jest ochrona przed nadmierną potliwością oraz neutralizacja nieprzyjemnych zapachów. Powinien znaleźć się w kosmetyczce każdego mężczyzny, który dba o swoją higienę i komfort. Antyperspiranty niezbędne są zwłaszcza latem kiedy temperatury na zewnątrz wzmagają pocenie się. Z powodzeniem można je stosować również zimą, bo wtedy też potrzebujemy skutecznej ochrony. Antyperspirant w sztyfcie męski można znaleźć w sklepach Carrefour oraz na carrefour.pl.

Dezodoranty męskie w sztyfcie – właściwości

Każdy dezodorant ma swoje zalety i wady, a to, na który się zdecydujemy, jest przede wszystkim kwestią naszych preferencji. Dezodorant w sztyfcie męski pod wieloma względami jest podobny do dezodorantu w kulce. Jest bardzo łatwy w użyciu i bez problemów można go precyzyjnie zaaplikować. Wystarczy posmarować nim skórę pod pachami, by od razu zaczął działać. Kosmetyk skutecznie radzi sobie z powstrzymaniem intensywnego pocenia się, a przy okazji neutralizuje (nie maskuje) nieprzyjemne zapachy. Z powodzeniem można zabrać go ze sobą w podróż, ponieważ jest niewielki i bardzo poręczny. Panowie lubią antyperspirant męski w sztyfcie ponieważ podczas aplikacji nie wywołuje intensywnego zapachu w całym pomieszczeniu, jak ma to miejsce na przykład w przypadku antyperspirantów w sprayu. To zdecydowany niezbędnik w kosmetyczce każdego zadbanego mężczyzny.

Dezodorant męski w sztyfcie – prawidłowa aplikacja

Dezodoranty w sztyfcie zawierają specjalny talk, którego zadaniem jest zapobieganie poceniu się. Po nałożeniu kosmetyku na skórę pod pachami preparat wnika w kanaliki potowe i sprawia, że pocimy się zdecydowanie mniej. Należy jednak pamiętać, aby nie nakładać zbyt grubej warstwy kosmetyku – nie jest potrzebna do zapewnienia oczekiwanej ochrony, a może spowodować niechciane zabrudzenia na ubraniu czy rolowanie się preparatu. Produktu nie należy również stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę ciała. Samą aplikację warto przeprowadzać tuż po prysznicu bądź kąpieli oraz zaraz po porannej toalecie, kierując się zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Wybieramy dezodorant męski w sztyfcie

Dezodoranty męskie w sztyfcie różnią się m.in. zapachem i trwałością. Warto testować różne produkty i wybrać spośród nich taki, który nas zadowala. Kosmetyki te nie kosztują kroci więc możemy pozwolić sobie na eksperymenty. Na co zwracać największą uwagę podczas zakupów?

Antyperspirant powinien mieć przyjemny dla nas zapach. Jeśli woń kosmetyku nie będzie dla nas przyjemna, a może wręcz przeciwnie drażniąca, niechętnie będziemy po niego sięgać i mimo skutecznego działania nie poprawi naszego samopoczucia. Sięgajmy więc po bukiety zapachowe, które dobrze nam się kojarzą. Kupując antyperspirant w sztyfcie warto też zwrócić uwagę na pojemność opakowania, które czasem może być dla nas mylące. Koniecznie przeczytajmy też instrukcję użytkowania, którą każdy producent ma obowiązek umieścić na opakowaniu.

Dezodorant w sztyfcie męski na Carrefour.pl

Antyperspiranty męskie znanych i cenionych marek, takich jak Gillette i Old Spice można znaleźć w sieci sklepów Carrefour na terenie całej Polski oraz na carrefour.pl. Przed zakupem warto sprawdzić dostępne rozwiązania, żeby świadomie podjąć najlepszą decyzję i wybrać kosmetyk, odpowiadający naszym indywidualnym potrzebom.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu