Adidas Adipure Dezodorant dla mężczyzn 150 ml

-58%
Adidas Adipure Dezodorant dla mężczyzn 150 ml
Promocja obowiązuje do 01.01.2023
11   
99
5
00
 
0,15 l
33,33 zł/1 l

Produkt niedostępny


Adidas

Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowy.

Każde wyjątkowe osiągnięcie zaczyna się od swobody ruchów i poczucia komfortu. Właśnie dlatego dezodorant adidas Adipure dla mężczyzn powstał przy użyciu wysoce wydajnej formuły, która zapewnia optymalną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień i jednocześnie jest przyjazna dla skóry. Dzięki nowej, ulepszonej formule z opatentowaną technologią Cotton Tech, dezodorant bez alkoholu adidas zapewnia 48h ochrony, jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Technologia ta w połączeniu z długotrwałym zapachem z nutami skórki cytrusowej, lawendy i drzewnego aromatu zapewni świeżość przez cały dzień. Niezawierająca soli aluminium ani alkoholu formuła nie wpływa negatywnie na pH skóry, zapewniając czystą skuteczność i delikatność.

Powstały, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom dotyczącym nowoczesnych produktów do pielęgnacji ciała, dezodorant adidas Adipure jest idealnym wyborem dla mężczyzn poszukujących innowacyjnej, długotrwałej i przyjaznej dla skóry ochrony przed nieprzyjemnym zapachem.

- Dezodorant w sprayu dla mężczyzn 150 ml
- Formuła bez mydła z opatentowaną technologią Cotton Tech
- 48h ochrony
- Jasny i orzeźwiający zapach z nutami skórki cytrusowej, jaśminu i aromatem drzewnym
- Przebadana dermatologicznie formuła dezodorantu bez alkoholu i soli aluminium, utrzymująca odpowiednie pH skóry}

Popularne z kategorii Deo. męskie w sprayu
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu