Finish Power Fresh Tabletki do mycia naczyń w zmywarce 640 g (40 sztuk)

Finish Power Fresh Tabletki do mycia naczyń w zmywarce 640 g (40 sztuk)
Promocja obowiązuje do 06.07.2024
30
00
 
30,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
40 szt.
0,75 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Finish

  
Finish Power All in 1, tabletki do zmywarki, 40 sztuk

Finish Power All in 1 to wielofunkcyjne tabletki do zmywarek. Skutecznie eliminują tłuste zabrudzenia oraz usuwają osad z kawy i herbaty. Dodatkowo zapewniają ochronę filtrów zmywarki oraz szkła i zapobiegają osadzaniu się kamienia. Dzięki mocy Powerball, usuwają także przypalone resztki jedzenia i nadają naczyniom olśniewający blask bez smug.

Tabletki Power All in 1 pełnią również funkcję soli oraz nabłyszcza. Są proste w użyciu, nie wymagają dodatkowego rozpakowywania i brudzenia rąk. Pozostawiają świeży zapach.


Zalety produktu


• Bez wstępnego namaczania

• Usuwają trudne zabrudzenia

• Eliminują osadzony tłuszcz

• Zapewniają idealny połysk

• Chronią przed kamieniem

• Aż 40 sztuk w opakowaniu!


Finish to marka numer 1*, rekomendowana przez producentów zmywarek takich jak: Beko, Bosch, Gaggenau, Gorejne, Grundig, Neff, Siemens, Smeg.


Oszczędzaj wodę. Nie opłukuj naczyń.

48 litrów wody - tyle zaoszczędzisz przez tydzień, jeśli nie będziesz opłukiwać naczyń przed włożeniem ich do zmywarki. Dzięki zastosowanym formułom, tabletki Finish eliminują zabrudzenia już za pierwszym razem, bez konieczności opłukiwania naczyń przed włożeniem do zmywarki.**


Zobowiązanie Finish wobec przyszłości

Finish jako marka, która zobowiązuje się do ochrony zasobów wodnych, przyczynia się do zminimalizowania negatywnego wpływu produktów i opakowań na środowisko.

Perfekcyjne rezultaty zmywania z produktami Finish

Finish już od czasów wynalezienia zmywarki przewodzi innowacjom, które wyznaczają diamentowy standard w kategorii produktów do zmywania w zmywarce.


Sposób użycia

Trzymaj tabletkę tylko suchymi dłońmi.

1. Nie zdejmuj folii z tabletki ani jej nie przecinaj. Rozpuszcza się całkowicie podczas mycia.
2. Do każdego zmywania umieść jedną tabletkę w suchym dozowniku.
3. Nie umieszczaj w koszyku na sztućce.
4. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów eco lub auto.
5. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkich cyklach, umieść tabletkę na dnie zmywarki koło filtra.

 Aby uzyskać niezrównaną czystość naczyń, wypróbuj: 


1. Płyn nabłyszczający – dla lepszych rezultatów schnięcia i zapobiegania zaciekom 

2. Płyn do czyszczenia zmywarki – dla zachowania czystości i ładnego zapachu zmywarki 

3. Sól do zmywarki – dla ochrony przed odkładaniem się kamienia 

4. Tabletki do czyszczenia zmywarki – dla zachowania higienicznej czystości zmywarki 

5. Odświeżacz do zmywarki z technologią Anti Odor – dla zapewnienia odświeżającego zapachu za każdym razem, gdy otwierasz zmywarkę 


Finish Powerball Power. Tabletki do mycia naczyń w zmywarce. Fresh.

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady lekarza. Nie połykać.
W przypadku połknięcia produktu należy zasięgnąć porady lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.
Składniki: 5 -15 % związki wybielające na bazie tlenu; < 5 fosfoniany, niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany. Zawiera enzymy (Subtylizyna, Amylaza), kompozycję zapachową.
Więcej informacji o składnikach: www.rbeuroinfo.com
Dystrybutor: RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o. ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki. Infolinia: +48 22 541 91 15 (od 9 do 17).
* Marka Finish zajęła #1 miejsce w kategorii produktów do Automatycznego Zmywania Naczyń pod względem sprzedaży wartościowej na obszarze UE (z wyłączeniem Cypru, Finlandii, Luksemburga, Malty), w poprzednim roku kalendarzowym. Nielsen, sprzedaż detaliczna.

** Średnie tygodniowe zużycie wody na opłukiwanie naczyń, na 1 respondenta, badanie IPSOS, 2020, na zlecenie RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu