Vanish Oxi Action Szampon do dywanów i tapicerek cytrynowy 500 ml

-15%
Vanish Oxi Action Szampon do dywanów i tapicerek cytrynowy 500 ml
Promocja obowiązuje do 25.05.2024
16
99
 
19,99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką
0,5 l
33,98 zł/1 l

Vanish

Vanish Oxi Action Szampon do dywanów i tapicerek cytrynowy 500 ml


Vanish szampon do dywanów i tapicerek do prania ręcznego cytrynowy, który usuwa 5 razy więcej zabrudzeń niż samo odkurzanie*! Idealny do czyszczenia korytarzy, schodów i przedsionków, a także do tapicerki.

Zalety produktu:
• Usuwa 5 razy więcej zabrudzeń niż samo odkurzanie.*
• Zwalcza brzydkie zapachy.
• Wyjątkowo zmiękcza.
• Nadaje świeżość.
• Usuwa 3x więcej sierści zwierząt.
*W porównaniu do samego odkurzania, gdy produkt jest stosowany zgodnie z instrukcją użycia na dywany wykonane w 100% z poliamidu lub w 90% z wełny i 10% z poliamidu.

Jak używać szamponu Vanish?
1. Odkurz dywan.
2. Dodaj szampon do dywanów Vanish do wody (maks. 40°C) w stosunku 1:9.
3. Wymieszaj do powstania piany i rozprowadź równomiernie.
4. Pozostaw do wyschnięcia i ponownie odkurz dywan.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa:
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasiągnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Nie niepokoić się, jeśli w wyniku kontaktu ze skórą nastąpi jej zbielenie. Efekt zbielenia jest czasowy i odwracalny. W przypadku zachlapania natychmiast spłukać dużą ilością wody. W przypadku wrażliwej skóry zaleca się stosować rękawice ochronne. Nie mieszać z innymi produktami. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, również podczas odkurzania. Trzymać dzieci i zwierzęta z dala w trakcie używania i odkurzania. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Składniki:
< 5%: niejonowe, środki powierzchniowo czynne, anionowe, środki powierzchniowo czynne, związki, wybielające na bazie tlenu, polikarboksylany. Kompozycja zapachowa (Citral, Limonene).

  • usuwa 5 x więcej zabrudzeń w porównaniu do samego odkurzania
  • zwalcza brzydkie zapachy
  • czyści & zmiękcza
  • czyszczenie ręczne
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu