14dbfbe2-094d-4e05-af12-33d5989d7d36
Wróć do listy

Drewniany Pchacz Chodzik Kostka Edukacyjna Tor 6w1 6518

Oceń ten produkt jako pierwszy

Wróć do listy

Drewniany Pchacz Chodzik Kostka Edukacyjna Tor 6w1 6518

Oceń ten produkt jako pierwszy

  • PCHACZ Z RĄCZKĄ – pchacz ułatwia naukę chodzenia i utrzymywania prawidłowej postawy jednocześnie zachęcając dziecko do stawiania pierwszych kroków.
  • WIELOFUNKCYJNA KOSTKA EDUKACYJNA – z każdej strony umieszczona jest inna zabawka wpływająca na rozwój dziecka.
  • ŚCIĄGANA PĘTLA MOTORYCZNA – na górze kostki znajduje się pętla motoryczna z koralikami, którą można ściągnąć i bawić się nią osobno.
  • NATURALNE I EKOLOGICZNE WYKONANIE – konstrukcja została wykonana z naturalnego drewna, które świetnie komponuje się z kolorowymi elementami. Zabawka jest solidna, trwała i może służyć przez bardzo długi czas.
  • SPECYFIKACJA - wiek 3+; certyfikaty CE, EN 71; wymiary (dł/szer/wys): 33/34/45,5-48cm; waga 4,35kg.
szt.

O produkcie

PCHACZ DREWNIANY - KOSTKA EDUKACYJNA PCHACZ Z RĄCZKĄ – pchacz ułatwia naukę chodzenia i utrzymywania prawidłowej postawy jednocześnie zachęcając dziecko do stawiania pierwszych kroków. WIELOFUNKCYJNA KOSTKA EDUKACYJNA – z każdej strony umieszczona jest inna zabawka wpływająca na rozwój dziecka. ŚCIĄGANA PĘTLA MOTORYCZNA – na górze kostki znajduje się pętla motoryczna z koralikami, którą można ściągnąć i bawić się nią osobno. NATURALNE I EKOLOGICZNE WYKONANIE – konstrukcja została wykonana z naturalnego drewna, które świetnie komponuje się z kolorowymi elementami. Zabawka jest solidna, trwała i może służyć przez bardzo długi czas. SPECYFIKACJA - wiek 3+; certyfikaty CE, EN 71; wymiary (dł/szer/wys): 33/34/45,5-48cm; waga 4,35kg. SPECYFIKACJA wiek: 3+ certyfikaty: CE, EN71 materiał: drewno wymiary (dł/szer/wys): 33/34/45,5-48cm waga: 4,35kg waga z opakowaniem: 5kg Modelka ma 3 latka i wzrost 97cm. Zabawka pchacz z kostką edukacyjną pozytywnie wpływa na rozwój dziecka , a równocześnie dostarcza dużą dawkę uśmiechu i dobrej zabawy . Dziecko pcha zabawkę przed sobą i uczy się stawiać pierwsze kroki oraz doskonalić zdobytą umiejętność . Dzięki specjalnie zaprojektowanej kostce dziecko rozwija się w wielu różnych dziedzinach. Drewniany wózeczek na kółkach stanowi mobilne centrum zabawy 6w1: pchacz - stabilna i bezpieczna konstrukcja z rączką pomaga w rozpoczęciu nauki chodzenia; zegar - obracając wskazówki dziecko zdobywa wiedzę z zakresu pomiaru czasu; labirynt ze zwierzętami - przesuwane elementy przedstawiają małe zwierzątka, które trzeba połączyć z ich rodzicami - dziecko poznaje zwierzęta, odkrywa podobieństwa i ćwiczy spostrzegawczość; obrotowe klocki kształty, kolory i liczydło - dziecko poznaje różne kształty i kolory (dodatkowo uczy się pierwszych angielskich słówek) oraz uczy się liczyć do dziesięciu; obrotowe klocki cyferki - dziecko poznaje pierwsze cyfry i ich graficzne odpowiedniki; pętla motoryczna z koralikami - druciana pętla motoryczna z koralikami do przesuwania wpływa na ogólny rozwój motoryki dziecka. Pętlę można ściągnąć i bawić się nią osobno. Pchacz świetnie się prezentuje i kryje w sobie wiele niespodzianek. Wielofunkcyjny pchacz umożliwiający edukację poprzez zabawę jest bardzo przydatny we wczesnym okresie rozwoju dziecka. OBROTOWE KSZTAŁTY LICZYDŁO KOLORY ZEGAR PĘTLA MOTORYCZNA Kod produktu: 6518
Marka
ISO TRADE

Sprzedawcy

Ocena ogólna
Zobacz pełną ocenę
134,90 zł

Kontakt z Carrefour

Jeśli masz pytanie dotyczące tego produktu, wyślij wiadomość e-mail na adres sklep@carrefour.pl

Opinie klientów

Nikt jeszcze nie ocenił produktu. Jeśli kupiłeś ten produkt, zaloguj się i dodaj opinię. Dodaj opinię