Dom i ogród

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Wyposażenie domu i ogrodu

Normalna cena: 19,99 zł

Special Price 15,99 zł

NOWOŚĆ
ZESTAW 168 W SKRZYNCE DREWNO/WELUR

Normalna cena: 139,99 zł

Special Price 119,99 zł

Normalna cena: 89,99 zł

Special Price 79,99 zł

Normalna cena: 69,99 zł

Special Price 59,99 zł

Urządzając mieszkanie, zwracamy uwagę na jego funkcjonalność, ale również wygląd. Chcemy czuć się komfortowo we własnym domu, dlatego wybieramy takie wyposażenie mieszkania, które odpowiadałoby naszym gustom estetycznym, a przy tym było użyteczne. Aranżacja wnętrz zajmuje zwykle wiele czasu, ale jest to również okazja do tego, aby dać się ponieść wodzy fantazji. Sklep Carrefour oferuje rozwiązania, które można kreatywnie wykorzystać, dzięki czemu wykończenie domu zachwyci samych mieszkańców oraz gości, a idealnym dopełnieniem będzie taka aranżacja ogrodu, która stworzy doskonałe warunki do wypoczynku. Na zakupionym u nas grillu możesz przyrządzać ulubione posiłki dla siebie oraz przyjaciół, a jednorazowe talerze oraz sztućce doskonale nadają się do tej okazji.

Wyposażenie domu i ogrodu

W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć pełne wyposażenie wnętrza – od dywanów, zasłon i ozdobnych poduszek aż po dekoracje, jakimi są obrusy, bieżniki czy fikuśne świece w kształcie zielonych jabłek. Zaopatrując się w poszczególne produkty, można stworzyć taki wystrój wnętrz, który najpełniej odda charakter jego domowników, a aranżacje ogrodowe pozwolą ukształtować przestrzeń do relaksu i spotkań z najbliższymi. Proponujemy również doniczki do kwiatów, które pięknie prezentują się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz mieszkania. Ustawione na parapecie ozdobią Twoje okno czy balkon. Z kolei większe bukiety kwiatów dobrze wyglądają w donicy w kształcie wiaderka lub łabędzia.

Przestrzeń do mieszkania i wypoczynku

W katalogu naszych produktów znajdziesz pełne wyposażenie domu i ogrodu. Dekoracyjne kamyki, funkcjonalną konewkę, kolorowe pościele. A to tylko kilka z propozycji, jakie przygotowaliśmy dla naszych Klientów. W sklepie Carrefour znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby urządzić swoje mieszkanie oraz działkę, włącznie z szopą czy domkiem gospodarczym. Różnorodność naszych produktów ułatwia łączenie poszczególnych elementów, dzięki czemu samodzielnie stworzysz przestrzeń, w której poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.