Zabawki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zabawki dla gryzoni i ptaków

Jaką zabawkę dla zwierząt wybrać?

Niezależnie od wielkości zwierzęcia, każde ma potrzebę rozrywki. Trzeba zapewnić mu miejsce do zabawy, dlatego wybierając klatkę, powinniśmy zdecydować się na taką o większych rozmiarach, aby umożliwiała wybieg. Dla ptaków musimy przede wszystkim zwracać uwagę na wysokość – duża przestrzeń pozwoli mu ćwiczyć loty. Oprócz tego warto zdecydować się również na zabawki – place zabaw dla papug świetnie sprawdzą się jako dodatkowy element klatki. W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć dwa rodzaje placów zabaw. Idealnie sprawdzą się jako miejsce dla rozwoju papug – będzie mógł ćwiczyć lot, ale również bawić się w obrębie własnego terytorium. W skład zestawu wchodzi drewniana drabinka, po której nasz pupil będzie mógł się wspinać oraz żerdź, na której może wypoczywać. Na końcach żerdzi znajdują się podajniki na karmę oraz wodę.

Place zabaw – miejsce rozrywki dla ptaków

Place zabaw dla papug to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą zapewnić swoim pupilom rozrywkę. Ptaki będą miały możliwość pobawić się w obrębie własnego terytorium. Dodatkowe elementy znajdujące się wewnątrz klatki dają większą możliwość do rozrywki – sprawimy, że papugi nie będą się nudziły w zamkniętej przestrzeni. Konstrukcje placów zabaw zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość oraz odporność na zużycie. Szeroka, wyjmowana tacka pozwala również zachować porządek wewnątrz i zapobiegnie wyciekom. Placyk wyposażony jest również w cztery punkty do mocowania zabawek, aby dać możliwość również zainstalowania dodatkowych elementów dla naszych pupili.

Przestrzeń do zabawy i wypoczynku

Oferta na artykuły zoologiczne w sklepie Carrefour jest rozbudowana – tutaj kupią Państwo zarówno samą klatkę dla ptaków, jak i place zabaw, świetnie sprawdzające się jako dodatkowy element wyposażenia wnętrza dla papug. Gwarantujemy, że Państwa pupile będą zadowolone z akcesoriów, które zapewnią możliwość rozrywki nawet w obrębie zamkniętej przestrzeni. Jednocześnie sama konstrukcja nie zabiera dużo miejsca – ptaki będą wciąż miały duże terytorium dla swoich lotów, a gdy dopadnie je zmęczenie, mogą odpocząć na żerdzi lub sięgnąć do miseczki na karmę lub wodę. Place zabaw doskonale sprawdzają się w klatkach dla papug, polecamy je ze względu na dobro zwierząt, które posiadają dużą potrzebę zabawy.