Klatki i akwaria

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Rozmiar
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Klatki dla ptaków, gryzoni i akwaria

Jak wybrać klatkę dla zwierząt?

Zanim zdecydujemy się na posiadanie zwierzęcia, powinniśmy pomyśleć o zakupie odpowiedniej klatki. Jej rozmiar musi być adekwatny do wielkości gryzonia, aby miał on możliwość swobodnego poruszania się po swoim terytorium. W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć klatki o różnej wielkości – dla ptaków, królików czy innych gryzoni. Spośród naszych produktów polecamy także kurnik zewnętrzny. Rozbudowana konstrukcja pozwala wyodrębnić miejsce na gniazdo, jak i wybieg. Wysokiej jakości drewno decyduje o jakości wykonania i gwarantuje trwałość oraz odporność na niekorzystne warunki pogodowe.

Klatki i karmniki dla ptaków

Duże wielofunkcyjne klatki dla papug zawierają miejsce wypoczynku, jak i do zabawy. Można ustawić je na podstawce, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Górna część klatki może być otwarta. Wyposażono ją w grzędę stanowiącą dodatkowe miejsce do zabawy. Dużą zaletą jest łatwość czyszczenia – na klatkę składają się plastikowa szuflada i tacki na karmę. Prosta i funkcjonalna konstrukcja pozwala zachować porządek wewnątrz. Wśród naszych produktów można znaleźć klatkę, którą sprzedajemy w pakiecie z butelką na wodę i dwoma obrotowymi podajnikami na karmę, a także huśtawką do zabawy. Mniejsze konstrukcje będą idealne dla kanarków oraz małych gatunków ptaków. Głęboka podstawa pozwala zachować porządek również w pobliżu klatki. Oferujemy także karmniki ogrodowe, które dobrze prezentują się na zewnątrz i doskonale spełniają swoją funkcję.

Schronienie dla gryzoni

W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć także klatki dla królików, zarówno pojedyncze, jak i rozbudowane konstrukcje dla większej ilości zwierząt. Dzięki podziałowi na indywidualne pomieszczenia można z łatwością zachować porządek, ale także zagwarantować każdemu gryzoniowi prywatną przestrzeń odpoczynku i zabawy. Klatka zewnętrzna świetnie sprawdzi się w ogrodzie, gdy zechcemy ustawić ją na trawniku, dając zwierzętom dostęp do świeżej trawy. Piętrowe klatki dla królików zapewniają dodatkową przestrzeń do zabawy. Polecamy również konstrukcje idealnie sprawdzające się na zewnątrz – zawierają domek oraz wybieg. W ten sposób zagwarantujemy królikowi zarówno ruch, jak i wypoczynek. Dostępne u nas klatki przeznaczone są dla wszystkich gryzoni, zarówno mniejszych, jak i większych.