Zabawki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zabawki dla psów

Jak wybrać zabawkę dla psa?

Niezależnie od rasy czy wieku psa, warto zadbać o to, aby miał dostęp do zabawek. Codzienna rozrywka pozwala im wyładować energię i zaspokoić jedną z podstawowych potrzeb. W ofercie sklepu Carrefour posiadamy wiele zabawek dla czworonogów, które idealnie nadają się dla szczeniaków, jak i starszych osobników. Wśród nich można znaleźć piszczałki w kształcie hamburgera czy kurczaka lub pluszowe piłki skaczące, za którymi każdy czworonóg będzie chętnie podążał. Dla starszych osobników proponujemy zabawki logiczne Smarty, które pobudzą intelektualnie zwierzę, zapewni rozrywkę i szybko odgoni nudę. Wiele opcji gry pozwala urozmaicić czas. Na czym polega taka zabawa? Pies musi wykonać kilka czynności, aby dobrać się do ulubionego przysmaku – konieczny jest przy tym wysiłek intelektualny.

Popularne zabawki dla psów

Proponujemy także zabawkę dla psa shake Tuggo – to świetne uatrakcyjnienie aportowania. Przedmiot można napełnić cieczą, piaskiem lub kamykami, w zależności od tego, na jaki ciężar możemy narazić swojego pupila. To doskonałe urozmaicenie spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Polecamy również wyrzutnię piłek. Dzięki niej możemy uczyć psa aportowania, nie angażując się w ciągłe rzucanie przedmiotami. To świetna opcja dla tych, którzy posiadają własny ogródek – właściciel może usiąść na werandzie z gazetą, a pies sam zajmie się zabawą i z pewnością będzie miał z niej niemałą przyjemność.

Budowanie więzi przez wspólną zabawę

Wśród naszych produktów można znaleźć frisbee – klasyk, jeśli chodzi o zabawki dla psów. Znajdujące się w naszej ofercie to wysoce wytrzymałe przedmioty przeznaczone bezpośrednio dla zwierząt – materiał jest dostosowany do gryzienia i zębów każdego czworonoga. Jednocześnie łatwo daje się chwycić w pysk. Polecamy również tradycyjne gryzaki o niespotykanych kształtach, które z pewnością przypadną do gustu każdemu szczeniakowi. Jego wytrzymałość pozwala bawić się przedmiotem nawet kilka lat, również podczas intensywnego przeciągania i szarpania. Nasze zabawki zapewnią godziny aktywności zarówno zwierzęciu, jak i jego właścicielowi. Wspólna zabawa zbliży do siebie psa i jego właściciela. Poprzez rozrywkę buduje się prawdziwą więź z czworonogiem.