Smakołyki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Przysmaki i smakołyki dla psów

Jaki smakołyk dla psa wybrać?

Żywienie psa to podstawowa kwestia, o jaką powinniśmy zadbać. Od właściwego karmienia zależy jego stan zdrowia, poziom energii, jaką mu dostarczamy, ale także sierść. Jeśli chcemy, aby była gładka i błyszcząca, należy świadomie wybierać pokarm dla naszego pupila. Oczywiście podstawową karmę stanowi sucha – chrupkie kawałki z zawartością mięsa to główne źródło energii, ale nie bez znaczenia są również przysmaki, które tak doceniają nasi czworonożni przyjaciele. Tutaj wybór jest ogromny – w Carrefour znajdą Państwo naturalne przysmaki Naturediet, które można spożywać już od 2 miesiąca życia. To idealne smakołyki pomagające w tresurze zwierząt. Za każdą wykonaną komendę można podać mu przysmak w nagrodę, który zachęci do słuchania rozkazów. To soczyste przysmaki, których główną podstawę stanowią części indyka oraz łososia lub kurczaka i cielęciny. Produkt jest hypoalergiczny, więc nie musimy martwić się o to, że wywołamy reakcję uczuleniową.

Idealne do tresury psa

Przysmaki świetnie sprawdzają się podczas tresury. Dając swojemu pupilowi nagrodę, zachęcamy go do tego, aby był nam posłuszny, dlatego warto zadbać o wysokiej jakości produkty, które zasmakują naszemu zwierzęciu. Psy z wrażliwym układem pokarmowym nie powinny przyjmować standardowych pokarmów, które można znaleźć niemal na każdych półkach sklepowych. Carrefour zadbał tutaj o psich alergików, dostarczając im produktów bezpiecznych, hypoalergicznych. Naturediet to najlepsza propozycja dla czworonogów ceniących smak. Polecamy również przysmaki Vitakraft pochodzenia zwierzęcego z dodatkiem zbóż i warzyw. Intensywny smak nie jest wynikiem ulepszaczy smakowych, ale pochodzi bezpośrednio od składników zawartych w poszczególnych kawałkach. To świetnie uzupełnienie podstawowej diety, ale też niezbędny element przy tresurze naszego szczeniaka.

Naturalne przysmaki bez wypełniaczy

Uzupełnienie podstawowej diety o przysmaki pozwala dostarczyć mu niezbędnej energii, ale także sprawia ogromną radość naszemu pupilowi. Tak jak ludzie oprócz standardowych posiłków lubią umilać sobie czas dobrą czekoladą, tak i psy chętnie sięgają po przysmaki, które cieszą podniebienie. Warto podarować swojemu pupilowi tę przyjemność, sięgając po przysmaki z oferty Carrefour. Karma pochodzi z naturalnych składników zwierzęcych i jest dodatkowym źródłem energii. Naturediet nie posiada konserwantów i wypełniaczy, dzięki czemu jest to świetne jakościowo pożywienie. Takie uzupełnienie diety pozwoli zachować zdrowie, ale także wpłynie na sierść – ta stanie się błyszcząca oraz gładka.

Wysokiej jakości karma dla psów

W ofercie sklepu Carrefour znajdą Państwo podstawową karmę dla psa już od pierwszych miesięcy życia, jak i przysmaki, stanowiące doskonałe uzupełnienie diety. Tutaj nasza gama produktowa przedstawia się niezwykle atrakcyjnie – można dobrać takie pożywienie, które wpisze się w gust naszego pupila, ponieważ bazujemy na różnych gatunkach mięs – indyk, kurczak, łosoś, cielęcina czy wątróbka. Niezależnie od tego, jakie smaki preferuje nasz zwierzak, z łatwością wybierzemy takie, które będą odpowiadały jego podniebieniu.