Klatki i kojce

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Klatki i kojce dla psów

Jaką klatkę dla psa wybrać?

Wielowariantowe kojce to idealne rozwiązanie dla uzyskania zamkniętego obszaru dla zwierzęcia. Świetnie sprawdzą się w ogródkach, gdzie chcemy zapewnić bezpieczeństwo swojemu psu, dając mu jednocześnie możliwość przebywania na świeżym powietrzu. W ofercie Carrefour można znaleźć kojce oraz klatki dla psów, jak i mniejszych zwierząt, w tym także gryzoni. Posiadają antypoślizgowe nakładki, które zapobiegają przesuwaniu się konstrukcji. Wśród naszych kojców można również znaleźć zadaszone klatki, idealne dla kotów, które lubią się wspinać i uciekać. Siatka ze stali galwanizowanej jest trwała i nie daje się przegryźć.

Zamknięta przestrzeń – wybieg dla zwierząt

Wielkopowierzchniowe kojce świetnie sprawdzą się w ogrodach, można je z łatwością rozstawiać oraz składać zawsze wtedy, gdy chcemy zmienić ich położenie. Przeznaczone dla gryzoni można również wykorzystywać w mieszkaniu, gdy pragniemy uniknąć ucieczce zwierząt. Dzięki temu te mają możliwość na swobodny wybieg. Nasze klatki doskonale zdają egzamin w użytku, są trwałe, powstają z materiałów, które nie sposób przegryźć. Zadaszenia również utrudniają ucieczce. U nas znajdą Państwo idealne kojce i klatki dla psów, kotów, jak i gryzoni – warto przejrzeć naszą ofertę i wybrać idealne rozwiązanie dla naszych potrzeb. Wielkopowierzchniowe, wysokie kojce mogą na stałe zagościć w naszych ogrodach, z kolei te składane możemy wykorzystywać zawsze wtedy, gdy zależy nam na zmianie położenia wybiegu.

Praktyczne rozwiązanie – kojce i klatki

Stosując nasze kojce w ogrodach czy na wolnych przestrzeniach, nie musimy martwić się o to, że nasze zwierzę ucieknie. Nie trzeba pilnować swojego pupila ani trudzić się z jego złapaniem – na zamkniętej powierzchni łatwiej wziąć na ręce psa, kota czy królika, a jednocześnie zapewnimy zwierzęciu powierzchnię do wybiegania się. Nasze produkty wyróżniają się atrakcyjnymi cenami. Kojce oraz klatki nie są drogie, a z pewnością zapewnią Państwu wygodę, a pupilom radość z przebywania na wolnej przestrzeni, czy to na dworze czy w mieszkaniu.