Zabawki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zabawki dla kota - myszki, lasery, karuzele

Jaką zabawkę dla kota wybrać?

Koty to zwierzęta lubiące zabawę. Jeśli chcemy właściwie dbać o ich rozwój, powinniśmy zaspokoić również tę potrzebę. Jeśli zagwarantujemy im dostęp do zabawek, możemy również uniknąć zniszczeniom mebli – kot nie będzie szukał dodatkowych rozrywek. Oferta sklepu Carrefour została przemyślana w taki sposób, aby spełnić oczekiwania Klientów. Dostarczamy produktów, które pozwolą wyposażyć dom oraz ogród, w tym także o artykuły zoologiczne i produkty przeznaczone dla zwierząt. Wśród zabawek możemy wymienić kółko z biegającą myszką. To zabawka odpowiednia dla kotów, skupiająca ich uwagę. Otwory, wokół których porusza się mysz są na tyle duże, aby zmieściła się w nie kocia łapka.

Niedrogie zabawki dla zwierząt domowych

Wśród tanich i niezawodnych zabawek możemy wyróżnić skaczącą fretkę, czyli piłkę z maskotką, która po naciśnięciu guzika zaczyna wirować i uciekać. Taki produkt z pewnością skupi na sobie uwagę kota. Świecące w ciemności frisbee to świetna propozycja zwłaszcza dla tych, którzy mieszkają w domku, posiadają własny ogród lub przebywają na wakacjach i mają do dyspozycji dla kota podwórze. Wieczorami zabawka będzie widoczna i zainteresuje zwierzę.

Interaktywne zabawki – rozrywka i edukacja

Absolutnym hitem jest zabawka Trixie. Pod tajemniczą nazwą kryje się piórko wyposażone w silnik, który umożliwia poruszanie się przedmiotu w różnych kierunkach. Dla kota to świetna rozrywka – będzie próbował dogonić poruszający się obiekt. Ogromną zaletą tej zabawki jest również walor edukacyjny. Zwierzak może rozwijać umiejętności łowieckie, nie powodując przy tym szkód w mieszkaniu. Wśród interaktywnych zabawek możemy wyróżnić także te produkowane przez firmę Beeztees. Magnetyczna zabawka obraca myszką i piórkiem w różnych kierunkach, skupiając na sobie uwagę kota. Dla tych, którzy lubią ukrywać się i pokonywać labirynty polecamy tunel pluszowy tego samego producenta.

Trening umiejętności łowieckiej – nauka przez zabawę

Piłki skaczące to nie tylko czysta rozrywka dla kota, ale również wygoda dla człowieka. Nie trzeba angażować się w zabawę ze zwierzęciem, ponieważ będzie mógł bawić się samodzielnie, nie niszcząc przy tym mebli. Z tej serii polecamy również twister – konstrukcję, której podstawę stanowią piłki poruszające się po torze. Pozwolą odgonić nudę i ćwiczyć umiejętności łowieckie Państwa kota. Świetną propozycją jest także laser. Nie od dziś wiadomo, że koty uwielbiają poruszające się obiekty – chętnie polują za przedmiotami zmieniającymi swoje położenie. Tutaj wcale nie potrzeba fizycznych przedmiotów, wystarczy laser, który będzie puszczał wiązkę światła, za którą może podążać kot.

Proste rozwiązania – kryjówki dla kota

Tam, gdzie mieszkają koty, warto zadbać o właściwe schronienia i zakamarki, w których może ukrywać się zwierzę. Namiot z tkaniny to doskonała propozycja dla właścicieli miauczących czworonogów – wmontowany kłębek na nitce dodatkowo zagwarantuje zabawę. Całość pokryta jest specjalną matą do drapania z agawy sizalowej.