Legowiska i budki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Rozmiar
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Budki, kojce, domki i legowiska dla kotów

Jakie legowisko dla kota wybrać?

Każde zwierzę domowe wymaga odpowiedniej uwagi. Najważniejszą kwestią jest zaspokoić wszystkie jego potrzeby – od tych fizjologicznych po bardziej wyrafinowane jak rozrywka czy wypoczynek. Warto przeznaczyć kawałek przestrzeni dla kota, aby czuł, że ma swoje miejsce, w którym może wypocząć lub wyspać się. W tym celu doskonałym rozwiązaniem będą legowiska przeznaczone specjalnie dla kociąt. W ofercie sklepu Carrefour można znaleźć wiele budek i legowisk, które będą świetnym schronieniem dla naszego pupila.

Leżaki i hamaki dla kotów

Wśród bogatej oferty produktowej warto przyjrzeć się leżakom wiklinowym przeznaczonym dla kotów, a także psów. Wygodne siedzisko z pewnością zagwarantuje efektywny wypoczynek. Ręczne wykonanie z kolei decyduje o wysokiej jakości oraz trwałości legowiska. Dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań polecamy hamaki montowane do ściany – ta konstrukcja pozwoli kotu wyspać się, ale także pobawić. Zwierzę z pewnością znajdzie rozrywkę w bujaniu się. Jeśli nie chcą Państwo naruszać ścian, warto przyjrzeć się hamakom z podstawką, które można postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu czy na balkonie lub werandzie. Łatwy montaż sprawia, że z łatwością przeniesiemy konstrukcję w wybrane miejsce.

Legowiska – przyjemność dla kota

Jeśli Państwa zwierzę ceni sobie ciepło, lubi opatulać się w różne materiały, warto zdecydować się na legowisko – jaskinię, w całości wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów – są to polar oraz wypełnienie z gąbki. Miękkie podłoże zagwarantuje odpowiednią wygodę podczas snu lub codziennego wypoczynku. W Carrefour znajdą Państwo także legowisko na nóżkach z wmontowaną piłeczką do zabawy – będzie to nie tylko miejsce do relaksu, ale również zabawy. Miękką poduszkę stanowiącą wyściółkę można prać, co ułatwi zachowanie czystości. Oprócz tego proponujemy również stylowe domki imitujące puszki, jakie będą nie tylko świetnym miejscem wypoczynku dla kota, ale również niespotykaną ozdobą mieszkania.