Sucha karma

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Sucha karma dla kotów

Jaką suchą karmę dla kota wybrać?

Każdy właściciel zwierzęcia traktuje go jak członka rodziny. Nie bez powodu Carrefour posiada bogatą ofertę na artykuły zoologiczne. Gusta kotów mogą się różnić, a my pomyśleliśmy o każdym pojedynczym podniebieniu – dlatego można znaleźć u nas suche, jak i mokre karmy z różnych rodzajów mięs. Podstawowym pożywieniem są oczywiście suche karmy i tutaj oferta jest wyjątkowo obszerna. Przede wszystkim każda z nich jest pożywna, zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, jakie są potrzebne dorastającemu lub dorosłemu kotu.

Różnorodne karmy dla kotów

Warto zadbać o to, aby kot dostawał różnorodne pożywienie, obok suchej karmy spożywał również mokre przekąski, ale także zaleca się, aby zmieniać jemu podstawową karmę. Carrefour wychodzi naprzeciw Klientom i oferuje różne rodzaje żywności – suche karmy, których podstawowym składnikiem jest mięso. W tej kwestii można liczyć na atrakcyjne propozycje – różne rodzaje mięsa, które z pewnością przypadną do gustu kotu. Co więcej, zadbaliśmy o jakość naszych produktów. W pożywieniu znajdują się niezbędne składniki odżywcze, które dostarczą potrzebne witaminy i minerały. Właściciele kotów zauważyli również, że po spożyciu suchej karmy, sierść kota staje się gładsza i bardziej lśniąca.

Pożywna i zdrowa sucha karma

Oferta Carrefour została przemyślana pod kątem wygody Klienta. Nie trzeba wyczekiwać w kolejkach do kasy w kilku sklepów, kiedy u nas można dostać wszystkie niezbędne produkty, także dla naszego zwierzęcia. Na półkach lub w sklepie internetowym można znaleźć suchą karmę dla kota, której podstawowym składnikiem jest wysokiej jakości mięso. Posiada ona wszystkie niezbędne właściwości odżywcze, jakie pomogą kotu zachować zdrowie i piękne futerko.

Zdrowa żywność dla kotów

Sucha karma dla kota jest antyalergiczna, nie posiada wypełniaczy ani konserwantów, dzięki czemu jest pożywniejsza i zdrowsza dla naszego pupila. Jego podniebienie z pewnością doceni smak świeżego kurczaka i chrupkość poszczególnych kawałków.