Puszki i saszetki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Mokra karma dla kotów

Jaką karmę dla kota w puszce wybrać?

Właściciele zwierząt traktują je jak członków rodziny. Otaczają miłością, dbają o to, aby wszystkie ich potrzeby były zaspokojone. Nie inaczej jest w przypadku kotów – nasz pupil musi być dobrze odżywiony. W sklepie Carrefour można znaleźć najlepszej jakości karmy w puszkach i saszetkach dla kotów. Posiadają odpowiednie właściwości odżywcze, są antyalergiczne, dzięki czemu nie powodują uczulenia ani problemów żołądkowych.

Godne polecenia pożywienie dla kotów

Puszki i saszetki dla kotów to świetne uzupełnienie codziennej diety. Oprócz suchej karmy warto również urozmaicać dietę swojego zwierzęcia, podając mu mokre przysmaki. Takie można znaleźć w sieci sklepów Carrefour. Zadbaliśmy o to, aby dostarczać produkty wysokiej jakości, również jeśli idzie o artykuły zoologiczne i różnego rodzaju karmy dla zwierząt. Puszki i saszetki dla kotów posiadają podstawowe wartości odżywcze, nie tracąc na smaku. Gwarantujemy, że każdy, nawet wybredny, kocur doceni smak pożywienia.

Carrefour – sklep wielobranżowy

Robiąc podstawowe zakupy, nie trzeba zachodzić do kilku sklepów. Wszystkie niezbędne produkty można znaleźć w Carrefour, również jeśli chodzi o artykuły zoologiczne i karmy dla zwierząt. Proponujemy pożywienie w puszkach i saszetkach dla kotów, które jest pożywne i posiada wszystkie niezbędne właściwości odżywcze, jakie są potrzebne dla domowego pupila. Jest to karma zarówno dla młodszych, jak i starszych kotów każdej rasy.

Bogata oferta dla właścicieli kotów

Warto zadbać o to, aby nasz zwierzak przyjmował urozmaicone pożywienie. Ograniczanie się do jednego rodzaju karmy nie jest zalecane. W Carrefour można znaleźć duży wybór produktów dla zwierząt – puszki oraz saszetki mięsne, które z pewnością przypasują podniebieniu kota. Również i w tej kategorii można liczyć na różnorodność oferowanych artykułów, wybierając spośród kilku dostępnych rodzajów mięs.