Karmy

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Karmy dla kotów - suche i mokre

Jak wybrać karmę dla kota?

Właściciele kotów z pewnością powiedzą, że to nie tylko zwierzę, ale przede wszystkim członek rodziny. Tak samo jak my lubimy delektować się wykwintną potrawą, również nasz pupil będzie cieszył się z dobrej karmy. Nie wszystkie są sobie równe. Przed zakupem warto przeczytać etykiety, aby dowiedzieć się, jakie właściwości zawierają. W sklepie Carrefour można znaleźć dobre jakościowo produkty i akcesoria dla kotów. Karmy i smakołyki dla kota bogate odżywczo, pomagające zachować równowagę. Zwracamy uwagę na to, aby oferowane przez nas przysmaki były hypoalergiczne, nie wywoływały uczulenia ani drażliwości jelit.

Pożywna karma dla kota

Wśród oferowanych przez nas produktów można znaleźć suchą karmę dla kota, której głównym składnikiem jest kurczak. Bez konserwantów i wypełniaczy – to najlepsze pożywienie dla Państwa pupila. Nie zawiera zbóż, jest to pożywna, naturalna karma przeznaczona zarówno dla młodych, jak i dorosłych kociąt. Może stać się głównym składnikiem codziennego menu. Oprócz suchych przysmaków mamy także Cat Stick mini i Cat Yums – przysmak dla kota z wątróbką.

Sucha i mokra karma dla kociąt

Warto zadbać o zróżnicowaną dietę swojego kota – nie wystarczy napełnić miseczki suchą karmą. Od czasu do czasu zwierzę powinno zjeść również mokre przysmaki – oferowane przez Carrefour to wysokiej jakości żywność bez konserwantów. Idealnie dopełnią dietę każdego zwierzęcia, niezależnie od rasy czy jego wieku. Pokarm znajdziemy w niewielkich opakowaniach, które od razu pozwolą dawkować pożywienie. Jednorazowe paczki sprawiają też, że kot za każdym razem dostanie świeżą karmę mokrą. Z kolei szczelne zamknięcie opakowań z suchymi przysmakami pozwala zachować jakość jedzenia.

Bogate w wartości odżywcze karmy

Wśród wielu akcesoriów w sklepie Carrefour można znaleźć również pożywienie dla swojego kota. Warto przejrzeć ofertę, aby dobrać idealną karmę dla pupila. Zwracamy uwagę na to, aby była pożywna, bogata w niezbędne właściwości, nie uczulała ani nie powodowała drażliwości jelit. To bezpieczne produkty przeznaczone dla młodych i dorosłych zwierząt.