Drapaki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Drapaki i maty do drapania dla kotów

Jaki drapak dla kotów wybrać?

Właściciele kotów doskonale wiedzą, że to nie tylko zwierzę, ale również członek rodziny, dlatego warto zadbać o to, aby spełnić wszystkie jego potrzeby. Nie tylko fizjologiczne, dosypać miseczkę do pełna czy utrzymywać kuwetę w czystości, ale również te bardziej wyrafinowane związane z poczuciem bezpieczeństwa czy samą zabawą. Jak każde zwierzę, również kot potrzebuje czuć się komfortowo, wiedzieć, że posiada własny kąt, w którym może się schronić oraz miejsce czy przedmioty przeznaczone do zabawy. W każdym domu, gdzie mieszkają miauczące stworzenia warto zadbać o wyposażenie, jakim są drapaki i legowiska dla kotów.

Drapaki i legowiska – przyjemność dla kota

W Carrefour można znaleźć drapaki i legowiska dla młodych i dorosłych kociąt. Specjalne konstrukcje, które służą zabawie, ale również wypoczynkowi. Te zwierzęta szczególnie lubią drapać, a chcąc uniknąć zniszczeniu mebli, warto zainwestować w profesjonalne wyposażenie, dające kotu możliwość wyładowania swojej energii. W ten sposób można uchronić meble przed zniszczeniem, jednocześnie dając kotu możliwość zabawy. Oferowane w sklepie Carrefour drapaki posiadają również miejsce wypoczynku, oprócz welurowej obudowy, świetnie nadającej się do drapania, posiadają także schronienie dla zwierzęcia, gdzie może w spokoju odpocząć.

Specjalnie dla kota

Carrefour odpowiada na potrzeby Klientów, dlatego w ofercie znajdują się drapaki i legowiska dla właścicielu kotów. Dwupoziomowe drapaki w kształcie tuby lub kilkupoziomowe z dodatkowym schronieniem dla czworonoga. Zwierzę może swobodnie przemieszczać się między piętrami, czerpiąc przyjemność z zabawy. Welurowa wyściółka gwarantuje przyjemność i odpowiednie ciepło – każdy kot z pewnością doceni miękkie legowisko, jakie przygotuje dla niego jego właściciel, a także będzie czerpał przyjemność z zabawy dodatkowymi elementami jak kulki na gumce lub futrzana myszka.

Zalety drapaków i legowisk

Elementy niektórych drapaków można obracać, tym samym dostosowując zabawkę do potrzeb swojego kota czy warunków mieszkaniowych. W ofercie znajdą Państwo podstawowe legowiska, jak i wyższe drapaki – wieża zbudowana z 12 poziomów będzie świetnie sprawdzać się w domach, w których mieszka większa ilość kotów, ale także tam, gdzie chcemy zapewnić swojemu pupilowi większą dozę rozrywki i swobodę. Słupki pokryte są specjalnym materiałem do ostrzenia pazurków, dzięki czemu zwierzę może swobodnie zadbać o siebie, nie niszcząc przy tym mebli.

Akcesoria z myślą o kotach

Akcesoria dla kotów z oferty Carrefour to doskonała propozycja dla wszystkich właścicieli pupilów – drapaki i legowiska zapewnią doskonałą zabawę i pomogą ostrzyć pazurki każdemu dorastającemu zwierzęciu. Nasze produkty wyróżnia doskonały stosunek ceny do jakości, dzięki czemu można mieć pewność, że produkty spełnią swoje wymagania, przy czym nie zapłacimy za nie wielkiej sumy. Warto zobaczyć, co oferuje Carrefour dla właścicieli kotów i nie tylko – oferta została przemyślana pod kątem każdego, kto pragnie wyposażyć mieszkanie oraz ogród.