Wyposażenie

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Wyposażenie do domu i kuchni

Pełne wyposażenie kuchni stanowi bardzo ważną kwestię, przede wszystkim dlatego, że bez poszczególnych urządzeń czy naczyń niemożliwym byłoby przyrządzanie posiłków. W każdym mieszkaniu powinien znajdować się komplet garnków, brytfanna oraz czajnik, które oferuje sklep Carrefour. Przydatny okazuje się ociekacz do sztućców, który zapobiega zbieraniu się wody wokół zlewu, a przy tym pozwala trzymać noże, widelce i łyżki w jednym miejscu. W każdej kuchni powinny także znaleźć się kosz na śmieci oraz ręczniki kuchenne do wycierania naczyń. Dekoracyjne ściereczki są nie tylko użyteczne, ale również mogą stanowić doskonałą ozdobę, gdy ich kolorystyka będzie współgrać z meblami, ścianami czy podkładkami pod talerze. Oferujemy maty korkowe z różnorodnymi motywami. Są szczególnie przydatne, gdy w domu znajdują się dzieci, ale również wtedy, gdy chcemy zestawić na blat gorący garnek czy patelnię.

Praktyczne wyposażenie kuchni

W katalogu produktów Carrefour znajdziesz praktyczne akcesoria kuchenne, takie jak pojemnik na ser pozwalający dłużej zachować świeżość czy zestaw pojemników próżniowych, umożliwiający przechowywanie żywności oraz obiadów, które niesiesz ze sobą do pracy. Z kolei w paterze możesz podawać desery, bez obawy, że ciasto stwardnieje lub się wysuszy. Trudno byłoby wyobrazić sobie przyrządzanie posiłków bez kompletu ostrych noży, które ułatwiają krojenie mięsa czy innych produktów oraz drewnianej deski jako podkładki. Akcesoria do kuchni to także zaparzacz do herbaty – w Carrefour znajdziesz produkt w kształcie truskawki z szypułką. Dzięki niemu unikniesz zbierających się na dnie fusów. Ciepłe napoje można przelewać z dzbaneczka do filiżanek. W ten sposób każde spotkanie z przyjaciółmi będzie nabierało odświętnego charakteru. Rodzinne obiady często wymagają specjalnej oprawy, jaką może zapewnić elegancka etażerka czy ozdobna zastawa stołowa – tutaj zadziwia różnorodność motywów.

Udogodnienia dla kucharzy

Każdy kucharz czy kucharka z pewnością docenią nowoczesne dodatki do kuchni, które znacznie ułatwiają pracę i przyrządzanie posiłków. Są to np. blender, sokowirówka, wyciskarka do owoców czy młynek do kawy. Świeżo mielona kawa smakuje znacznie lepiej niż sypana czy rozpuszczalna, zwłaszcza gdy przyrządzisz ją w zakupionej u nas kawiarce. Nierzadko mamy problem z równym krojeniem chleba czy szynki. Doskonałym rozwiązaniem będzie krajalnica – pozwoli ustawić odpowiednią grubość plastrów czy kromek. Takie elementy wyposażenia kuchni znacznie przyspieszają pracę i przyrządzanie posiłków.

Aranżacja kuchni

Urządzając mieszkanie, zależy nam na tym, aby wyglądało na schludne oraz nowoczesne. Wybieramy takie produkty z oferty sklepu Carrefour, które jak najdokładniej odzwierciedlą charakter mieszkańców, a przy tym będą spójne stylistycznie i funkcjonalne. Nowoczesne dodatki do domu obejmują takie produkty jak wiszący uchwyt na gazety, pozwalający uporządkować prasę, wieszak na ubrania czy lampę z klipsem. Doskonale prezentują się nasze eleganckie i wygodne pufy ze skaju. Tanie dodatki do domu możesz kreatywnie ze sobą łączyć, dzięki czemu swobodnie zaaranżujesz przestrzeń mieszkalną czy użytkową, jaką stanowi kuchnia.