Ścierki do naczyń

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Ścierki do naczyń, okien i sprzątania kuchni

Różnorodne ścierki do naczyń – bawełniane, z nadrukiem i haftowane

Kuchnia jest szczególnym miejscem. Z racji tego, że przyrządza się w niej posiłki należy zadbać o to, aby pomieszczenie było sterylne i utrzymane w nienagannej czystości. Nie chcemy, aby do żywności przedostały się bakterie czy zanieczyszczenia będące efektem naszego niedbalstwa. Z tego powodu koniecznym elementem wyposażenia są ścierki kuchenne. Można nimi wycierać naczynia, ale również blaty czy dłonie po ich uprzednim zmoczeniu. Ważną rolę odgrywa tutaj materiał. Powinien doskonale wsiąkać wodę i szybko schnąć. Nasze ściereczki kuchenne z bawełny do doskonała propozycja dla każdej Pani Domu. Są wyjątkowo praktyczne, a przy tym ładnie prezentują się na wieszaku. Po ich użyciu możesz je z powrotem odwiesić i mieć pewność, że będą zdobić pomieszczenie.

Ściereczki do naczyń funkcjonalnym elementem wyposażenia kuchni

Carrefour to sklep, w którym zaopatrzysz się w ścierki do naczyń pozwalające na dokładnie umycie talerzy i kubków oraz ręczniki kuchenne do wycierania rąk lub blatów, szczególnie jeśli chcemy przetrzeć je na sucho. Nasze produkty są wyjątkowo żywotne, mogą długo służyć, bez względu na to, jak często je pierzemy. Nie niszczą się w pralce, a do tego nie pozostawiają włosków ani smug na szkle. Ściereczki do kuchni z naszej kolekcji to funkcjonalne wyposażenie kuchni, ale nie znaczy to, że nie mogą też być ozdobne. U nas znajdziesz ścierki kuchenne w różnorodne motywy – marynarskie, gastronomiczne, kwiaty czy ludowe – najnowszy krzyk mody w zakresie tekstyliów oraz innych dodatków. Dlatego nasze produkty nie tylko spełniają swoją funkcję praktyczną, ale także zdobią pomieszczenie. Zabawne ścierki kuchenne mogą stać się również prezentem – drobny upominek z pewnością ucieszy każdą kucharkę.

Alternatywne rozwiązanie ścierki kuchenne z mikrofibry

W Carrefour znajdziesz szeroki wybór produktów. Ściereczki kuchenne z mikrofibry doskonale nadają się nie tylko do naczyń czy wycierania blatów i stołów, ale mogą także służyć do mycia luster i okien, ponieważ zapobiegają powstawaniu smug. Dzięki materiałowi, z jakich powstają, jest to tkanina wyjątkowo żywotna – może długo służyć, bez obawy, że straci swoje właściwości czyszczące.