Łapki i rękawice kuchenne

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Łapki i rękawice kuchenne

Trwałe i praktyczne rękawice kuchenne zapewnią ochronę Twoich dłoni

W każdej kuchni szukamy funkcjonalnych rozwiązań – takich, które ułatwią nam przyrządzanie posiłku, ale również ochronią nasze ciało przed uszkodzeniami, a odzież przed zabrudzeniem. Z tego względu decydujemy się na fartuchy kuchenne oraz rękawice do kuchni chroniące nasze dłonie przed oparzeniem. W każdym domu, jak i lokalu gastronomicznym muszą znaleźć się łapki do kuchni pomocne w przenoszeniu gorących naczyń czy kontakcie z piekarnikiem. Sklep Carrefour oferuje rękawice kuchenne gwarantujące doskonałą izolację cieplną. Masz gwarancję, że nie poparzysz rąk ani nie odczujesz nieprzyjemnego uczucia gorąca przy dotykaniu nagrzanych przedmiotów.

Łapki i rękawice kuchenne - nie tylko dla domowej kuchni

Wyposażenie kuchni stanowi bardzo ważną kwestię, zwłaszcza jeśli lubimy gotować. Nie wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie naczynia i sztućce, ale należy również mieć na podorędziu rękawice kucharskie ułatwiające nam kontakt z nagrzanymi przedmiotami. Znajdujące się w naszej ofercie pasują na każdą dłoń, zarówno mniejszą, jak i większą. To uniwersalne rękawice kuchenne pomocne podczas gotowania. Dzięki swoim wymiarom chronią nie tylko dłonie, ale również nadgarstki. W ofercie Carrefour znajdują się rękawice z magnesem lub silikonowe do sprzątania. Takie są wyjątkowo przydatne, gdy zmywamy naczynia. Uchronią ręce oraz paznokcie przed kontaktem z detergentami. Nadają się nie tylko do wykorzystania w kuchni, ale także przy sprzątaniu innych pomieszczeń, gdzie mamy bezpośredni kontakt ze środkami czyszczącymi.

Funkcjonalne rękawice kuchenne w wielu wzorach i kolorach od Carrefour

Sklep Carrefour oferuje rękawice kuchenne w różnorodne wzory. Delikatne motywy zwierzęce z pewnością przypadną do gustu każdej kucharce. W naszej kolekcji znajdują się również łapki do kuchni z motywami folkowymi – to najnowszy hit, który pojawia się na różnorakich tekstyliach i znajduje swoje odzwierciedlenie również w kuchni. Wytrzymały materiał, z którego powstają nasze rękawice kuchenne sprawia, że te nie niszczą się i są odporne na działanie wysokich temperatur. Dodatkowo są zabezpieczone przed brudzeniem się, dzięki czemu z łatwością zachowasz je w czystości.