Fartuchy

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Damskie i męskie fartuchy kuchenne

Fartuchy i fartuszki kuchenne z oferty Carrefour

Niemal w każdym domu znajduje się fartuch kuchenny. Spełnia funkcjonalną rolę, ponieważ zapobiega brudzeniu się ubrań podczas przygotowywania posiłków. Każdy kucharz czy miłośnik samodzielnego przyrządzania posiłków doceni ten element garderoby, który będzie chronił jego ubranie przed zniszczeniem. Fartuchy kuchenne sprawiają również, że ich właściciel wygląda jak profesjonalny kucharz, szczególnie jeśli goście czy inni domownicy przyglądają się jego pracy. Fartuchy do kuchni mogą również wisieć na haku jako ozdoba pomieszczenia, szczególnie jeśli nadruk jest zabawny lub wpisuje się stylistyką w ogólny wystrój kuchni. W naszej kolekcji znajdują się estetyczne fartuchy kuchenne w jednolitej kolorystyce lub w przeróżne wzory nawiązujące do sztuki, malarstwa czy zabawnych nadruków związanych z cielesnością człowieka. Dodatkowo proponujemy fartuch do kuchni z motywami ludowymi – najnowszy trend w zakresie aranżacji pomieszczeń, ale również wyrobów tekstylnych.

Trwałe i funkcjonalne fartuszki kuchenne dla każdego

W naszej ofercie znajdują się oryginalne fartuchy kuchenne w śmieszne wzory, dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Sklep Carrefour proponuje tekstylia z reprodukcją słynnego obrazu Botticellego - „Narodziny Wenus”. Taki fartuch kuchenny może być doskonałym prezentem dla miłośnika sztuk pięknych. Nasze produkty znajdują również zastosowanie w lokalach gastronomicznych. Kucharze często używają fartuchy do pracy w kuchni, a proponowane przez nas są wyjątkowo odporne na zabrudzenia, nadruk nie ściera się ani nie blaknie podczas prania w pralce. Dzięki temu fartuszki kuchenne są żywotne i mogą służyć nawet kilka lat, bez względu na intensywność użytkowania. Nasze produkty wyróżnia atrakcyjna cena, która sprawia, że każdy może wyposażyć się w kilka sztuk i zmieniać je w zależności od aktualnego upodobania.

Zabawne motywy fartuszków na każdą okazję

W naszej ofercie znajdziesz także śmieszne fartuszki kuchenne – frywolne wzory odnoszące się do cielesności człowieka lub wyrafinowane motywy związane ze sztuką lub bezpośrednio z kulinariami. Takie produkty mogą być doskonałym pomysłem na prezent dla osoby z poczuciem humoru. Fartuchy do gotowania z motywem kwiatowym sprawią, że w kuchni nastanie wiosna. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór – fartuchy kuchenne dla kobiet, mężczyzn, babci czy dziadka. Zabawne motywy występujące na materiale wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego, szczególnie jeśli będzie to prezent z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Fartuch kuchenny z oryginalnym nadrukiem - idealny pomysł na prezent

Mając fartuch kuchenny, masz gwarancję, że nie pobrudzisz swojego ubrania podczas gotowania i przyrządzania posiłków. To funkcjonalny element garderoby, ale również świetna ozdoba. Dekoracyjne fartuszki kuchenne ładnie prezentują się na człowieku, ale również na wieszaku. W ten sposób sprawiają, że kuchnia wygląda profesjonalnie, jak i osoba, która nią zarządza. Fartuchy kuchenne to doskonały pomysł na prezent – mamy pewność, że będzie to przydatna rzecz, która jednocześnie wywoła uśmiech, szczególnie gdy zdecydujemy się na zabawne motywy.