Świece

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Świeczki ozdobne

Wykonaj własne świece dekoracyjne z użyciem odpowiednich materiałów

Niemal każdy zgodzi się z tym, że świece dekoracyjne potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat w mieszkaniu. Ustawione na stole czy parapecie są doskonałą ozdobą, zwłaszcza gdy je zapalimy. Choć w sklepach można kupić gotowe świeczniki, nie będą one tak niepowtarzalne jak świece ozdobne DIY. Można je wykonać samemu przy użyciu najprostszych elementów. Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie wszystkie niezbędne akcesoria, z których stworzysz niepowtarzalne dekoracje dla Twojego salonu czy sypialni.

Pomysły na ozdobne świece DIY

Do wykonania świeczki na imprezę DIY potrzebujesz słoika, dekoracyjnego sznurka, podgrzewacza i kukurydzy. Nasyp ją do słoika, w środek włóż wkład, a do połowy szkła obwiąż sznurkiem. To niedrogi sposób na zrobienie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Możesz również wyciąć na fragmencie gazety serduszko, a tą okleić słoik ze znajdującym się w środku podgrzewaczem. W ten sposób powstanie dekoracyjny świecznik, który możesz postawić w swoim mieszkaniu, ale także kawiarni czy restauracji.

Świeczki na urodziny lub imieniny

W naszej ofercie znajdziesz również świeczki urodzinowe, jakie możesz umieścić na torcie. Wybór jest szeroki, dlatego możesz dostosować świeczki na tort do wieku solenizanta, ale także jego upodobań. Jeśli chcesz podkreślić wiek jubilata, możesz zdecydować się na świeczki urodzinowe w kształcie liczb. To doskonały pomysł dla każdego malucha albo świeżo upieczonego osiemnastolatka. Te w kształcie słoników czy świderków są doskonałą dekoracją, szczególnie dla najmłodszych, którzy cenią sobie kolorowe dekoracje i finezyjne kształty.

Dekoracje wprowadzające odpowiedni klimat na Twoim przyjęciu

W naszej ofercie znajdziesz świeczki na tort, które dekorują wypiek. Nie musisz obawiać się, że wosk spłynie na ciasto, ponieważ w zestawie są również specjalne osłonki. W sklepie Carrefour zaopatrzysz się we wszystkie urodzinowe akcesoria, które sprawią, że każde przyjęcie nabierze odpowiedniego charakteru, a solenizant będzie zadowolony z wyglądu stołu oraz całego pomieszczenia – świece dekoracyjne mogą znajdować się również na stole tuż obok poczęstunku.