Łyżki do zupy

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Łyżki do zupy

Łyżki stołowe do zup z oferty Carrefour

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni są łyżki do zupy. Możemy je znaleźć w każdym zestawie sztućców, ale warto zadbać aby zaopatrzyć się w ich wystarczającą ilość. W końcu łyżki stołowe są zarówno funkcjonalne, jak i uniwersalne - i nadają się nie tylko do spozywania zup, ale również do podawania posiłków czy oddzielania odpowiedniej ilości produktów. 

Funkcjonalne sztućce do każdej kuchni

Carrefour oferuje nie tylko łyżki do bulionówek, ale także pojemne chochle do nakładania zupy. Nie przewodzą one ciepła, dzięki czemu nie oparzysz się przy nalewaniu. Sklep Carrefour proponuje funkcjonalne rozwiązania, które znajdują szerokie zastosowanie w każdej kuchni. Oferowane produkty powstają z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na przebarwienia i stłuczenia – w ten sposób długo zachowują nienaganny wygląd. Nasze łyżki do zupy charakteryzuje wysoka estetyka oraz jakość wykonania. 

Eleganckie i wytrzymałe łyżki stołowe

Oferujemy również łyżki porcelanowe przeznaczone do kuchni azjatyckiej – doskonale nadają się do jedzenia orientalnych zup z makaronem oraz chińskich potraw z ryżem, ale świetnie sprawują się również w polskiej kuchni. Carrefour oferuje tylko produkty sprawdzonych producentów.